Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már “idősebb fejjel”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már “idősebb fejjel” titokban szerelmesek?

Figyelt kérdés

Akár egy tini, titokban odáig vagyok az egyik haveromért. Egy pályázat által szoktunk elmenni néha koktélozni pár emberrel, onnan ismerem, szemelyesen sokszor nem talalkoztunk, kettsben nem voltunk.

Egyébként karantén alatt online beszélgettünk rengeteget, (online ismertem meg, még képet sem láttam róla, sem videóhívást, de már akkor magával ragadott…) olyan témákról, amit senkivel nem osztottam még meg, csak Vele.

Es akkor jon a szegyenteljes resze: amugy (nem tul fenyes es nem tul komoly) parkapcsolatban elek (heti 2 tali, tavkapcsolat) es amugy szerintem rohadtul nem kolcsonos, platoi az egesz. Tudom, hogy szornyu vagyok, utalom is magam… de sajnos nem tudom mar honapok ota elnyomni ezt magamban.



2021. szept. 9. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Illúzió az egész, pontosan azért, mert 90% távbeszélgetések során tárulkoztál ki. A valóság más. Többet képzelsz bele, mint ami.

Ha jól megvagy a kapcsolatodban, ilyen illúziókért kár felborítani. A haverságot megtartanám. Miért ne? Megértitek egymást, jókat beszélgettek.

2021. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nem ítélsz el! Elgondolkodtató amit írtál!
2021. szept. 9. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, jelenleg is.
2021. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-essel. VISZONT nekem úgy jön le, hogy a jelenlegi párkapcsolatoddal se vagy teljesen elégedett. Nem lehet, hogy pont azért “kerestél” mást, akiért odalehetsz, mert a jelenlegivel nem vagy boldog? Hiszen írtad, hogy alig találkoztok, nem túl fényes, nem is túl komoly... lehet, hogy vágysz a szerelem érzésére, hogy oda tudj lenni valakiért, és kerestél valakit, akinek az “illúziójába” szerelmes tudsz lenni (azért illúzió, mert őt is csak a távolból csodálod kb.).
2021. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Eleve, felnőtt fejjel távkapcsolatban élni értelmetlen. Persze, hogy elvágyódsz ebből. Plátói szerelemem nekem is volt még vagy 2 éve is, már negyven fölött.
2021. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kapcsolatban ha vki csak két kedves szót is szól hozzám és tetszik abba már szerelmes vagyok.
2021. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van az előttem írónak, ha nem ő, majd más lesz a "kiszemelt", ha szar a kapcsolatod.
2021. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bevallom a jelenlegi páromat mikor megláttam nagyon megtetszett, egyedi stílusa volt ránézésre, érdekes a főhobbija, így különleges személyiséget társítottam hozzá, de sajnos hamar kiderült, hogy csúnya ezt mondanom, de az alapvető műveltségével vannak bajok, így intellektuálisan nem tud kielégíteni. A titkos illető viszont lehengerlő, a stílusa, a gondolatai, világképe, humora, szókincse. Ahogy írtam is, előbb rajongtam érte, mint ahogyan láttam volna a külsejét. Lehet, hogy illúzió, vagy pont ez a felszínesség mentes szerelem?

2021. szept. 9. 08:53
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem amikor látsz valakit,érzed az illatát, hallod a hangját,ahogy beszél és amit mond, amilyen stílusban teszi ezt,ott már tudod hogy megőrülsz e érte és helye van az életedben, vagy ő is csak egy ismerős lesz majd a sok közül.
2021. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!