Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már “idősebb fejjel”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már “idősebb fejjel” titokban szerelmesek?

Figyelt kérdés

Akár egy tini, titokban odáig vagyok az egyik haveromért. Egy pályázat által szoktunk elmenni néha koktélozni pár emberrel, onnan ismerem, szemelyesen sokszor nem talalkoztunk, kettsben nem voltunk.

Egyébként karantén alatt online beszélgettünk rengeteget, (online ismertem meg, még képet sem láttam róla, sem videóhívást, de már akkor magával ragadott…) olyan témákról, amit senkivel nem osztottam még meg, csak Vele.

Es akkor jon a szegyenteljes resze: amugy (nem tul fenyes es nem tul komoly) parkapcsolatban elek (heti 2 tali, tavkapcsolat) es amugy szerintem rohadtul nem kolcsonos, platoi az egesz. Tudom, hogy szornyu vagyok, utalom is magam… de sajnos nem tudom mar honapok ota elnyomni ezt magamban.



2021. szept. 9. 00:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 34(f) éves koromban zúgtam bele egy kolléganőmbe. Neki is, nekem is volt családom. Borzasztó időszak volt, hiszen az eszem megálljt parancsolt. Pár hónap szenvedés után túl voltam rajta. De ráébresztett arra hogy mik hiányoztak az akkori párkapcsolatomból.
2021. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!