Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális az hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az hogy már eléggé közel vagyok a 25 évhez és még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna hogy ilyen béna leszek, már 16 évesen is szerettem volna barátnőt és úgy gondolom hogy abban a korban lenne normális elkezdeni. Meg szerintem a fiúk nagyrészének is akkor lesz először kapcsolata.

22 évesen amúgy majdnem összejött, csak nem voltam elég bátor-amit a mai napig bánok.

Úgy érzem hogy már elcsesztem az egészet és sosem lesz barátnőm, meg kisbabám:(


2021. szept. 9. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a probléma? A bátortalanságod? Akkor gyűjts bátorságot. Nyomd fel a külsőd, gyúrj, hordj más ruhákat. Lesz önbizalmad és akkor már csajozhatsz.
2021. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabád. :D Szüzen még csak Máriának volt, úgyhogy össze kell szedned magad, ha kisbabát szeretnél.
2021. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erősítsd meg az önbizalmad és fogadd el magad, mert szerintem itt önszeretet probléma is van illetve hamis én kép.
2021. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én neked adnám az enyémet, mindenki jól járna.
2021. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"22 évesen amúgy majdnem összejött, csak nem voltam elég bátor-amit a mai napig bánok." Lecsúszol a dolgokról, mert nem mersz lépni/ráfeszülsz, félsz, hogy elcseszed, ismerős. Tehát lehetett volna barátnőd.
2021. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

igen, elég béna és ritka. és megértő valakit kell találnod aki elhiszi hogy semmi sem stikkes benned

egyébként a barátomat 27 évesen ismertem meg, szüzen. azóta is boldogok vagyunk

2021. szept. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak így egy páran!

Ismerek egy srácot, 22 éves és azt mondja magáról ő gyerek. Hát gondoltam magamban, végülis gyerek ne is akarjon csajozni. :D De szerintem jó ráfogni neki mindenre ezt, hogy ne kelljen megmozdulnia... Na az a ciki, ha valaki annyira beszari mint ez a srác pl. Múltkor azt mondja: neki nem is kell. De előtte 5 perccel még jó lett volna. De amikor az udvarlásról van szó, már nem is kellett. Nehogy erőt vegyen magán.


Ilyen ne legyél mint ő!

2021. szept. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

A mai vilagban normalis.



37F incel

2021. szept. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Bár ismerem a #8 válaszolót, és általában nem szoktam vele teljes mértékben egyetérteni, ebben speciel igaza van.


Azt kellett észrevennem, hogy a fiatal lányok igényei az egekben vannak, elkényeztetettek, elvarázsoltak, a való életről fingjuk sincs.

Ne akarj megfelelni az ilyen hercegnőknek.


F

2021. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon normális,természetes dolog.beszélgessél magadal mit rontottál el,fel fejjel erősődj meg.lgéy bátor,határozott laza. nem vagy apa nem baj. 55 éves korodig van időd gyereket csinálni.
2021. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!