Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igazam van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, ha úgy érzem ő egyáltalán nem tisztel engem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú barátom, aki eleinte közeledett felém, mivel tetszett, én is adtam neki egy esélyt és találkozgattunk, mindig irkált nekem. Akkor mindig sajnáltatta nekem magát, hogy nincs senkije,próbáltam vigasztalni, megérteni, a tanulásban is segíteni. Azt hittem hogy velem szeretne járni és jó úton haladunk e felé, de egyik nap beközölte teljesen váratlanul, hogy lett egy barátnője. Ez fura volt, mert akkor esett le hogy ezek szerint több lánnyal is találkozgatott. Én ezt elfogadtam és úgy voltam vele, akkor maradjunk barátok. Továbbra is kitartottam mellette, szépen megszoktam, hogy rá nem nézhetek másként, mint egy barátra. Ez így is ment egy évig, idén kezdett el felém megint közeledni, incselkedett velem, bulin felkért táncolni és olyan közel jött hogy már összeért az arcunk, én nem léptem volna tovább, mert tudtam hogy csak barát, aki foglalt, de konkrétan már rátette az ajkait az enyémre. Akkor jól esett a dolog, nem is tudtam mit művelünk, nekem még mindig tetszik, csókolózni próbáltam vele, erre kihátrált. Ez nagyon rosszul esett, átverve éreztem magam, mintha élvezte volna hogy én meg akarom csókolni. Ilyen intim helyzetben férfi még sosem utasított vissza, és szabályosan tönkretette az estémet, mert nem ertem mi motiválta a közeledésre, ha közben meg eltolt magától. Utána reggel találkoztunk, ott ismételten megpróbálta ezt tenni. Majd mondta hogy szereti a barátnőjét, én pedig csak a barátja vagyok, akin keresztül ismerkedhet még emberekkel (az is baja hogy kevés barátja van). De akkor minek tesztelget hogy csókolózom-e? Úgs érzem, ő nem tisztel engem eléggé. És nem tudom, mit kéne tennem, hogy észrevegye magát. Én mindig ott voltam neki, jóban-rosszban, mindig órákat tudtunk beszélgetni, nem értem, miért jó neki játszadozni velem. Mit kéne tennem? Hogy észrevegye hogy velem így nem szórakozhat?

Légyszi ne gyertek azzal, hogy kapcsolattörő vagyok, soha nem csókoltam volna meg ha nem láttam volna rá részéről is hajlamot...nem is tudom mi történt ott


20/L



2021. szept. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
FÉRFI és nő között NINCS barátság! Fel kéne nőnöd!!!
2021. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Megmondod neki, hogy mi nem tetszik.

Mindketten tudjátok, hogy van köztetek vonzalom, ebben nincs semmi különös, vagy szégyenletes.

Sok oka lehet, hogy miért játszik veled. Akarna téged is, de a barátnőjét sem akarja megbántani.

Megvolt a lehetősége, te ott voltál, ő nem élt vele. Érett módon elfogadtad.

Neki is ezt kellene tenni, elfogadni, hogy így alakult. Ha ez neki nem jó, akkor meg játszon nyílt lapokkal, vagy legalább csókoljon meg rendesen, hogy lássa a vágya vagy a lelkiismeret furdalása erősebb.

2021. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Fogd fel egy spontan dolognal. Akkor es ott abban az a pillanat ezt hozta.

Nem kell ezt tulspilazni meg okokat keresni meg fejlemenyeket belelatni. Semmit.

2021. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*dolognak
2021. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Annyit kell tenned, hogy szembesíted vele, hogy szórakozik veled. ÉS magadban is, hogy te meg hagyod, mert tetszik.

Jó, és, basszus elmúltál 15 érzékelhetnéd, hogy szórakozik. Annyit kell tenned, hogy pontot teszel az ügy végére, nem nehéz.

2021. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Megmondani:Jozsi, velem ne cicazz tobbe, nem ebben allapodtunk neg.


Neked pedig azt tanacsolom h ne baratkozz vele, nem korrekt ember, raadasul baratnos, nincs f-l baratsag, magadnak is hazudsz h nem faj. Ilyenkor kell megszakitani a baratsagot es nem (fel)szamarnak lenni lo helyett/mellett.

2021. szept. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
"én pedig csak a barátja vagyok akin keresztül ismerkedhet meg emberekkel" /az is baja, hogy kevés barátja van./" JA, tehát innét fúj a szél. Rajtad keresztül mert magában egy senki lenne, egy magányos farkas. Tomenyen kihasznal. Akspcsolataid kellenek neki. Koptasd le sürgősen.
2021. szept. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Jó kevés eszed van 20 éves letedre. Na, rád tipikusan mondhatják, hogy buta nő vagy.

Ha valaki tetszik és foglalt, nem haverkodunk. Ha flörtölt, holott van valakije, legyen gerinc és pofa, hogy elküld melegebb éghajlatra.

És basszus legyen már benned annyi tartás, hogy nem futsz egy debil pasi után, aki csak szórakozik veled.

2021. szept. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!