Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szerelem egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A szerelem múlandó, ez stimm.


Szerintetek mennyire fontos hogy szerelmes legyèl egy kapcsolatban?


Van olyan aki szerelem nélkül él pàrkapcsolatban? ( úgy hogy sosem volt szerelem, nem csak átalakult.)


Nektek mi a véleményetek?

Nagyon érdekelne.



2021. szept. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Mit értünk szerelem alatt?


Számomra a szerelem azt jelenti, hogy ő a másik felem, a legjobb barátom, aki szebbé teszi a napjaimat. Akivel együtt tervezem a jövőmet, közös az értékrendünk, közösek a céljaink. Akivel fantasztikus a szex és csak és kizárólag vele tudom elképzelni a családalapítást. Mai napig izgatottan várom, hogy együtt legyünk, végre hazamehessek a munkából. Vele önmagam lehetek, önazonos, ő pedig olyannak fogad el, amilyen vagyok.

Mellettem úgy érzem megtaláltam a helyem a világban és nem érdekel más. Számomra ő a legszebb.

Együtt sírva nevetni, komoly témákat megvitatni. Mással ez nem megy, így, ilyen szinten.



Szóval nekem ez a szerelem, egy komplex érzés. Jöhetnek nehézségek, de minket ez csak erősebbé tesz.

2021. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Kommentelő! Pontosan erre gondoltam amit leírtál.


Remélem mindenkinek megadatik ez amit te érzel🤍

2021. szept. 22. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem már nem ugyanaz a véleményem a szerelemről mint az elsőnek.


Vagy inkább talán nekem mást jelent, másképp fogalmaznám meg.


Es ezzel nem az első valaszoló véleményét bírálom, csak szamomra mást jelent.


Tőlem pl idegen ez a "másik felem" kifejezés. Én nem egy fél ember akarok lenni. Én nem azt akarom hogy valaki mástól legyen teljes az életem, hanem hogy nekem legyen egy teljes, kerek életem, amibe tudok helyet csinálni annak aki erre érdemes.


De hogy a kérdésre vaszoljak szerintem fontos.

Mert ha a szerelem elmúlik, a maradványa, lenyomata ott lesz (jobb esetben). Nehéz pillanatokban vissza tudsz nézni és azt mondani hogy igen ezért es ezért választottam őt.


Plusz, nem tudom, ez is csak az én elgondolasom, de minden kapcsolatnak meg vannak a mérföldkövei és szakaszai és szerintem ez is egy része.


Számomra egy olyan kapcsolat, amiből ez kimarad, az olyan mintha úgy akarnál megtenni egy több száz km-es utat autóval, hogy kihagysz belőle 50-100 km-ert. De úgy meg nem tudsz végigmenni, hisz ez első 1/3-ban van.

2021. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valami plusz, amitől egy kapcsolat nem barátság, hanem párkapcsolat lesz. Enélkül nem párkapcsolat. Ezt a valami pluszt lehet szerelemnek is nevezni, legegyszerűbb annak nevezni.
2021. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
9.évet taposva nem érzek már lángoló szerelmet, de úgy érzem, hogy ő a legjobb barátom, szeretek vele lenni, programokat csinálni, mellette feküdni és kelni, és szexben is igencsak passzolunk. Nekem ennyi elég.
2021. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!