Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számodra mik azok a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mik azok a fontos dolgok, amiknek feltétlenül meg kell lennie egy partnerben?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben is érdekelne, mint a sablonos őszinteség, hűség stb. jellegű válaszok. Tehát rendelkezhet valaki ezekkel a tulajdonságokkal, ha pl. te szeretsz utazni, ő pedig nem igazán szeret kimozdulni, vagy neked van egy kutyád, aki a szobában/ágyban alszik, és számodra ez fontos de őt ez taszítja.

Így én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a válaszolónak mi az, aminek mindenképpen meg kell lennie a jövendőbeli vagy jelenlegi párjában, mivel azok nélkül számára az nem egy működőképes kapcsolat.

A válaszok végén ha leírnátok a nemeteket és a szexuális irányultságotokat, annak nagyon örülnék.



2021. szept. 22. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Elvárásaim nő felé:

Tartsa el magát, lakjon külön és akkor nem számít hogy én milyen körülmények között élek vagy mit dolgozok .

2021. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A zacskóm pereme.
2021. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Van egy fiam, alapveto hogy fogadja el es ne ereztesse vele hogy nem az ove (szeretnek meg gyereket).

Ne legyen modern, legyen hagyomanyos. Ne fozzon mosson mert szamomra az egy ferfitol nagyon kiabrandito. Az anyagi biztonsag 100% az o felelossege legyen.

Ne kabitoszerezzen

Ne legyen betegesen feltekeny (nem enged az utcara se) de ne is legyen olyan hogy barhova elenged mert az papucsos.

Legyen nagydarab, utalom ha egy ferfi vekony

Ja,es ne legyen hosszu haja se.

Nagyjabol ennyi

Hetero no de gondolom ez egyertelmu

2021. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi szamit sablonnak, probalom az ilyen oszinteseg, huseg stb. dolgokat nem idevenni.


- nekem nagyon fontos az, hogy lehessen vele nevetni es egyezzen a humorerzekunk. lehet, ez is sablonnak szamit, de tenyleg ritka az olyan ember, akivel egy hullamhosszon pendulunk es nem az unalmas kozehelyes, kicsit sem vicces 1000 eves proli poenokat nyomatja. peldaul ha valaki ilyen tibiatya kaliberu szarokon szorakozik, attol a hideg kiraz es nem tudom elkepzelni, hogy o legyen a tarsam. egyszeruen rosszul vagyok attol, ha valakinek ilyen elcseszett boomer humorerzeke van.


- szeresse az allatokat. ugyan nekem nincs meg, de elobb-utobb szeretnek, illetve a csaldban is eleg sok kisallat van, tehat szamomra elkepzelhetetlen, hogy a pasim ne szeresse az allatokat vagy esetleg feljen, undorodjon toluk. nagyon lehangolo, ha huzza a szajat mondjuk egy kiskutyara ahelyett, hogy jol megdogonyozne. ha jol banik az allatokkal es szereti oket, nalam az oriasi pluszpont.


- legyen izlese, es ez az elet minden teruletere vonatkozik. nem tudok mit kezdeni az olyan emberekkel, akik azt hallgatjak, ami megy a radioban, azt nezik, amit leadnak a tv-ben, azt veszik fel, amit meglatnak a bershka kirakataban. ugy erzem, az ilyen emberrel nem vagyunk szellemi tarsak, nekem fontos az, hogy kepben legyen filmek, zenek teren (es itt foleg az igenyesebb, nem mainstream dolgokat ertem, akar muveszfilmek, retegzenek stb), illetve adjon az oltozkodesere is, de ne ugy nezzen ki, mint egy 16 eves plazas hulyegyerek. nem markas vagy draga dolgokat varok el, de mondjuk aki ilyen koptatott farmert hord idiota random feliratos polokkal es tiritarka edzocipokkel, az nagyon nem az en vilagom, szerintem ezek mind a szemelyiseg kivetulesei es nem tudok ilyen emberekhez melyebben kotodni. a kedvencem a sima, egyszeru basic darabok, fekete, feher, szurke, farmer.


- legyen nyitott az ujdonsagokra, legyen bevallalos, spontan es kiserletezo szellemu. ertem ezalatt, hogy legyen vevo akar uj ettermek kiprobalasara, uj kajakra, akar itthon megfozve is, italokra, orszagokra, utazasra, hirtelen jott lehetosegekre, programokra. akar olyasmiket is idevehetunk, hogy ha fel akarok ulni az atfordulos beteg hullamvasutra, akkor gndolkodas nelkul jojjon velem, vagy esetleg lehessen vele biznyos tudatmodositoszereket is kiprobalni - lehet ezert le leszek pontozva, nem az esztelen drogozasra gondolok napi, heti szinten vagy arra, hogy valaki minden este tompultra szivja magat, de vannak dolgok, amik igenis hozzatesznek tapasztalatainkhoz pozitiv ertelemben es nagyon ossze tudnak hozni 2 embert.


- legyen meg a nagyon eros szexualis kemia es mukodjon nagyon jol a szex. ez sablonosan hangzik, de szerintem az egyik legfontosabb, hogy az agyban minden oke legyen. lehessen vele kiserletezgetni, legyen nyitott az uj dolgok kiprobalasara, tureshatar feszegetesere es ne meruljon ki a dolog az unalmas misszionariusban tolt vanilla szexben.


- mivel egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem akarok gyereket, szeretnem ha o sem a tipikus apa-anya-gyerek(ek) jovokepben gondolkozna. millio fontosabb, izgalmasabb es erdekesebb dolog van annal, hogy gyereket szuljek.


- nagyon nagy plusz, ha van valami olyasmi, amihez ert, amiben szenvedelyes es elhivatott. valahogy eddig mindig olyan ferfiakkal voltam, akik zenet csinaltak, filmiparban dolgoztak, festettek, alkottak stb. nem tudatosan, de majdem mindig igy alakult, az ilyenek vonzottak be, valoszinuleg azert, mert nekem is van ilyen ‘muveszi’ jellegu erdeklodesem es hajlamom, csak soha nem teljesedhettem ki benne es mashogy alkult vegul az eletem.


- ez most furan fog hangzani, de az egyszeru ‘boldog’ emberekkel, akik burokban eltek tokeletes csaladban, sima elettel, mindenfele trauma es melypont nelkul, nem nagyon tudok mit kezdeni. ugy erzem, nem ertjuk meg egymast igazan, nem tudunk kozel kerulni es nem tudok megnyilni sem rendesen azok elott, akik nem tudjak, milyen melyen lenni es nem eltek at igazi fajdalmat. irigylem oket es valahol tudom, hogy ez lenne a normalis, de nem az en ‘fajtam’ es igazan kapcsolodni nem tudok veluk.

2021. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Húha, lehet, hogy nem leszek népszerű, de szeretném leírni a véleményemet 14-es. Szerintem te nagyon álomvilágban élsz sajnos, ez az egyszerű boldog emberek részét te nagyon rosszul látod. Egyrészt azért, mert amit te esetlegesen tökéletes életnek látsz, az nem biztos, hogy az. Az emberek 80%-a elég sok traumát él meg, és ugyanennyinek nem volt felhőtlen gyerekkora sem, nem mindenki adja elő a hattyúk halálát, és nagyon sokan a jó dolgokat helyezik előtérbe, próbálnak mindig vidámak lenni és inkább ritkán belemenni a mélységekbe, nem húzzák le saját magukat, én inkább azt mondanám, hogy az olyan emberek, akik túl sokat tudnak beszélni a világ fájdalmáról, azok nem érzik azt át igazán. Mondom ezt azért, mert ha többet foglalkozna ezzel az ember, annál jobban lehúzná saját magát és a társát is, pontosan azért nem filózgatnak ennyit, mert nagyon is megtudják élni ezt. Te ne akard azt megmondani, hogy ki volt igazán mélyen vagy ki nem, csak azért, mert valaki próbál ezzel annyit nem foglalkozni. Inkább azt kellene mondanod, hogy aki szeret erről beszélgetni, mert nem mindenki szeret, sok embernek ez nyomasztó, próbálnak nem foglalkozni ezzel.

Én az írásodból azt vettem le, hogy elég különlegesnek érzed magad, amit már rendesen bosszantó volt olvasni. Többit inkább nem kommentálom.

2021. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: nem adom elo a hattyu halalat, pont hogy en nem szoktam amugy a valo eletben ilyesmiket minden felsimerosom orrara kotni es nem birom, ha vilagfajdalmas keppel jar-kel egesz nap. olyan jo, hogy sokerult egy tok nem erre vonatkozo kommentbol megallapitanod ezt.

nem random idegnekrol volt szo, akikkel csak elbeszelgetsz felszines temakrol, de ha valakivel osszejossz azert jobb esetben szobajonnek ilyesmik is, nem a kollgammal fogom kifecsegni az ilyesmit vagy a 10 eve nem latott altalanos iskolai padtarsammal.

mutasd mar meg, hol irtam azt, hogy szenvedni kell vagy hogy az az elvaras, hogy valaki nonstop depizzen?! pont nem ez a lenyeg, orulok, hogy sikerul minden baromsagot belemagyarzani a kommentemben. nekem inkabb ponthogy az a pozitiv, ha valaki kepes lekuzdeni ezeket es tultenni magat ezeken a traumakon, DE kozben meg van rola fogalma, milyen ez es nem rendezi le annyival pl. a mentalis betegsegeket, hogy ‘hoho menjen ki kapalni, majd akkor jobb lesz’ es mondjuk hozza tud szolni, ha ilyen jellegu kerdeseim, kommentjeim vannak fele es nem csak hummog kukan, hogy ‘hat az rossz’. es igen, vannak olyan emberek, akik burokban elnek es egyszeruek, mint a faek. hadd legyen mar jogom eldonteni, kit tartok egyszerunek es kit tudnek tarsamkent elkepzelni.


orulok, hogy a kerdeshez nem sikerult hozzaszolni, de idejottel egy random kiragadott reszbe belekotni. arrol volt szo, EN mit tartok fontosnak a parkeresesben, nem arrol, hogy szerinted kulonlegesnek kepzelem magam. mindenki kulonlegesnek erzi magat. valoszinuleg te is annak erzed magad a full felesleges okoskodasoddal.

2021. okt. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!