Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik és én is neki bár nem vagyunk együtt de még nem adtam fel. A gond vele az szerintem - emiatt is nem lett semmi köztük - hogy nagyon szereti felhívni magára a figyelmet. Nagyon sokat bulizik, fiúzni is szeret.

Amúgy nagyon aranyos lány és a munkájában felelősségteljes. Csak jó lenne ha szabad idejében is kicsit nyugisabb életet élne.

Szerintetek idővel, 25 felett megváltozhat?


2021. szept. 26. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Én is bulizós vagyok, de ha valaki mellett elköteleződöm, akkor ő van és kész, nem pasizom. A barátaimmal viszont szeretek időt tölteni, azt nem szeretném, ha abban korlátozna a partnerem.
2021. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne változhatna meg? Azért mert valaki ebben a korban is bulizik, nem jelenti azt, hogy mindig ezt fogja csinálni. Ettől függetlenül is lehet belőle jó társ és szülő.
2021. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na és beszélgettetek már vagy ez csak plátói? :)
2021. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rib#nc részt hogy figyelmen kívül hagyta mindenki. xD
2022. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked gond, amilyen, nem érdemes várni, hogy megváltozzon. Nem véletlen, hogy nincs köztetek semmi.
2022. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!