Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfit zavar az ha a nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit zavar az ha a nője többet eszik mint ő?

Figyelt kérdés
Nagy adagokhoz van szokva a nő meg eléggé duci.
2021. szept. 27. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit igen, van akit nem. De nem az fogja zavarni, hogy többet eszel, hanem az ha duci vagy. Hiába eszel többet, ha vékony vagy, akkor miért érdekelné, hogy mennyit eszel?
2021. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fordítva értem. Hiszen már összejöttunk tehát tudja milyen az alkatom.
2021. szept. 27. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Viszont az elsőnek igaza van, az egészség senkit nem érdekel.
2021. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Volt ilyen barátnőm, sportoló volt, rengeteget evett. Az még nem is zavart volna, hogy reggelire betolt 1 liter tejet, 5-6 darab túrósbatyúval, végül is magának fizette. Ami zavart, az az volt, hogy fikázta a főztömet úgy, hogy ő nem is tudott főzni. Kicsit szétázott ez, kicsit kemény maradt az, meg ilyenek, ráadásul nem is volt igaz, mert nem szoktam a kaját elrontani. De azért betolt egy kisebb lavórnyi marhapörköltet tarhonyával. Meg még az ágyban sem volt jó, úgyhogy szakítottunk.
2021. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Én van, hogy többet eszek, mint a párom, de nem vagyok kövér, mondjuk lenne mit leadni, csak normalizalidjanak körülöttem a dolgok és legyen időm sportolni.

A lényeg, hogy ő imádja látni, hogy jóízűen eszek. 🤗 Mindig mondja is, hogy jó engem nézni közben, persze olyankor szoktam leenni magamat. 😅😅

2021. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaznék, hogy van, akit zavar.

Volt pár randim egy fiúval. Mikor először ültünk be enni, láttam rajta, hogy valami nem tetszik neki. Megmondta, hogy neki az olyan nők jönnek be, akik keveset esznek, visszafogottan, mert az a nőies. Hozzáteszem, hogy én fizettem a részem, és sportos alakom van. Legközelebb, mikor egy kiránduláson megéheztünk, ugyanezt eljátszotta. Ott forgatta a szemét, hogy megeszek egy tányér gulyást. Más nő bezzeg csak salátát kérne.

Mondtam, hogy ilyen alkat vagyok, egyáltalán nem hízok, a szüleim is vékonyak, pedig szeretünk enni. Ne fogok elhízni, nyugi. De aztán akkor be is fejeztük az ismerkedés. Neki valamiért taszító és nőietlen, ha valaki jó étvággyal eszik. Én meg szeretek enni.

2021. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!