Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl idős hozzám? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős hozzám? Szerintetek mennyire reális és elfogadható egy ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 2001-ben születtem. Van egy lány, aki pontosan 10 évvel idősebb nálam, 1991-ben született. Gyerek korunk óta ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk de egy éve kb nagyon közel kerültünk egymáshoz. Sok időt töltünk együtt és elég sok közös programot is szerveztünk. Ő 2 éve szakított a barátjával mert kiderült hogy van egy gyereke és nem mondta el neki. Gondolkoztam azon hogy megpróbáljam-e új szintre emelni a kapcsolatunkat, de kicsit elbizonytalanodtam, amikor másokkal beszéltem erről. Vannak akik szerint áthidalhatatlan ez a korkülönbség (szerintem is nagyon sok, de nem tudom hogy mennyire vészes). Vajon túl sok? Működne a dolog? Milyen hátrányok származhat aki belőle?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 29. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen, túl idős.
2021. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

7

A nagyszüleim sajnos meghaltak és 1 éve abba a házba költöztem. Ott élek és ott is tervezek ezután is.

Jövedelmem pedig a családi vállalkozás révén van.


Többieknek köszönöm szépen a válaszokat.

2021. szept. 30. 05:53
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindig azt nézd, hogy szeret valaki és te is szereted.Boldog vagy vele,jól érzed magad !

A mai világban nem kell ennél több, szeretet a legfontosabb, kor nem lényeg,hidd el.

Sokáig legyetek jó társai egymásnak,boldogan !

2021. szept. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Itt a gond a te koroddal can. Ha 30 evesen jönnél össze egy 40 éves nővel,akkor az oké, mert már éltél, van több kapcsolat a hatad mögött, de még fiatal felnőtt vagy, nem éretebb férfi. Kérdés az is, miért csak ez a nő a választék?Hol a többi 18-25 közötti nő?ha jutna ilyen, akkor is ez a 30 éves kell? Egyébként a nő lehet szexi és csinis, de 30nak kinézni 40-50 évesen csak extra anyagi helyzettel lwhet, ahol rendszeres plasztikai és kozmwtikai kezelésekre is futja, olyan havi 300 ft kiadas csak erre. Shakira is 10 évvel idősebb férjénél, de ő egy kicsit idősebb sráccal 23-24 körülivel jött össze aki elismert sportoló volt és minden ujjára jutott volna stép fiatal nő, tehát nem muszájból vette el.
2021. szept. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagy kork ülönbség köztetek sokak szerint,szerinten nem. ha al ány is akark apcsolato tőled,jöjetek együtt össze.ha nem viszonozz,keres fiatalabbat.jo fiatalon vagy válakozo
2021. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

"12/15 A kérdező kommentje:


7


A nagyszüleim sajnos meghaltak és 1 éve abba a házba költöztem. Ott élek és ott is tervezek ezután is.


Jövedelmem pedig a családi vállalkozás révén van.


Többieknek köszönöm szépen a válaszokat."


Tehát...


Jelenleg a CSALÁDOD házában élsz, és a CSALÁDOD adja a melód, és vele a lóvéd.


Ez SEMMI!


A család bármikor eladhatja a házat, és bezárhatja a céget...vagy csak egyszerűen kitesznek belőle.

Nehezítés, ha van testvéred.

2021. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem adja el senki a házat és a cégből se raknak ki a szüleim. Nyugtatlak. Nincs testvérem hála Istennek.
2021. szept. 30. 17:28
 18/18 anonim válasza:
Az én szüleim közt 12 év korkülönbség volt. Apukám volt az idősebb, de ennek fejében oda figyelt magára és nem csak fizikailag hanem szellemileg is. Így anyát nem zavarta ez a 12 év.
2021. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!