Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 13 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 13 év korkülönbség elfogadható egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szavazzatok.

2021. okt. 3. 14:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
29! Nem volt boldog! De várjál nem amiatt, hogy öregebb vagyok, hanem, hogy nem bíztam meg benne. Szóval volt egy kis veszekedés, de semmi komoly. Meg mondta is, hogy abban igazam van, hogy ha bevallom neki az elején, akkor össze se jöttünk volna, szóval jól tippeltem, hogy ez a kis füllentés még hasznos lesz. Meg előnyöm, hogy fiatalabbnak látszom a koromnál egy 6-7 évvel, szóval minusz négy év fel se tűnt.
2021. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31-es! A lényeg hogy a végén rendeződött minden az a +4 év már nem igazán számít semmit ha szerelmes az ember.

Én meg kb. 30-nak néztem a páromat mikor megtudtam hogy valójában 39. Ő nem füllentett csak kinézetre annyinak néz ki hát nem kicsit ledöbbentem hogy 13 év van köztünk. 😄

2021. okt. 4. 19:48
 33/36 anonim ***** válasza:

32! A vicc az, hogy én fiatalabbnak nézek ki mint a korom, ő meg idősebbnek! Mikor megismerkedtünk én azt hittem, hogy egyetemista, mert ez egy pénteki nap volt, és a vasútállomáson találkoztunk, ment haza bőrönddel, még mondta is, hogy kollégista, csak azt nem mondta, hogy végzős középsulis Romániából ezért lakik kollégiumban. ő akkor volt 19 én meg 33, ő azt hitte rólam, hogy ilyen 26-28 vagyok én róla azt, hogy 22-23. Először én tudtam meg az ő korát és akkor hazudtam ezt, hogy csak 29 vagyok, mert tudtam, hogy a 33 az nem menne át, akkor maximum csak barátok lehettünk volna. Előbb szépen megismertem, összemelegedtünk, volt egy kis ez-az és mikor már tudtam, hogy nem zavarja az igazság, akkor mondtam el, hogy lódítottam.

Azt mondta annyira szeret, hogy az se zavarná, ha negyven volnék! Ez két éve volt azóta együtt vagyunk!

2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
33! Ez egy nagyon aranyos történt! ☺️
2021. okt. 8. 08:31
 35/36 A kérdező kommentje:
Legyetek boldogok még nagyon sokáig együtt! 🙂
2021. okt. 8. 08:31
 36/36 A kérdező kommentje:
14 év még nem sok egy kapcsolatban! Szerintem 🙂
2021. okt. 8. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!