Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek még fontos egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még fontos egy lánynak ha eddig nem jött össze 24 éves koromig?

Figyelt kérdés
Eddig akikkel ismerkedtem én voltam a legutolsó aki fontos volt nekik. Volt már olyan lány aki elhitette hogy szeret de vissza se írt. Vagy csak addig voltam jo amíg nem volt senkije, szóval csak tartalék voltam.
2021. okt. 5. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Valószínűleg nem. Ha ennyi idősen még nem jött össze, akkor valószínűleg csúnya vagy, esetleg alacsony, és ezek később is kizáró oknak számítanak minden nőnél. Egyetlen kivétel van: ha havi több milliós keresettel kompenzálod a külsődet, aminek a nagy részét a nőre költöd.
2021. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Jajj első, így nevelsz incelt egy elkeseredett fiatalból :D
2021. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Incelt nevelni nem lehet, az incelség a külső függvénye.
2021. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogyne lehetne.

Öcsém 26 éves most jött össze az első barátnőjével. Nem ronda, sportol , még jó munkája és kocsija is van. Egyszerűen eddig nem jött össze neki.

2021. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Lehet egy olyan emberből sztárfocista, akit 24 éves koráig még csak pályára sem küldtek?
2021. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
27 évesen volt először barátnőm, simán lehet. Ne parázd túl.
2021. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!