Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy gyönyörű 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gyönyörű 24 éves lánynak adok egy nagyonszép karkötőt, az jó néven venné, attól függetlenül, hogy a lány napi 40. 000ft-ot keres?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem szeretnék gonosz, vagy ítélkező lenni, de ha egy 24 éves lány napi 40 rugót keres, sok férfival van dolga és abszolút nem zavarja, ha az egyik ad neki valamit az órabéren kívül is.
2018. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Első, miért? Lehet, hogy programozó a lány, lol
2018. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik?
2018. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Atyaég egyes. Szerinted csak prosti lehet egy nő, ha jól keres?


Hogy örül-e neki szerintem azon múlik kitől kapja.

2018. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 2.válaszolónak a védelmet.

Rendes tőle.

Ám az 1. Válaszolónak csak részben volt igaza.


1.valóban férfiakkal és nőkkel dolgozik

2.napi maximum 4 személyt fogad,bmert rövid a fogadási idelye

3.A lányra nem mondható 100%-ban, hogy prostituált, talán inkább örömlány

4.Nem dughatja meg senki

5.Erotikus masszőr a munkája 10.000/óra

6.Ha a 4 soknak számít, akkor mi a kevés?

7.Iskola mellett vállalta ezt a munkát, mert önfenntartó, szülei nem támogatják

8.Szerintem ez nagyon becsületre méltó, hogy nem szexpartnernek lépett fel, hanem Erotikus masszőrnek, 4hetes Erotikus masszőr tanfolyamot elvégezve.

Szexoartnerként sokkal többet is kereshetnek, de ő ezt választotta, mert van tartása.

2018. márc. 7. 09:43
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Valahogy éreztem, hogy nem tisztességes melóval szerzi a kis "programozó" lány a napi 40k-t. :DDD
2018. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Végül is biztos örülni fog neki, no de ugyan miért is tennél ilyet? Kétlem hogy ezzel bármiféle előnyhöz jutnál nála, legfejebb azt fogja gondolni, no még egy balek. Amúgy meg nem te vagy az egyetlen, aki ajándékot adna neki, ebbem biztos lehetsz, szóval teljesen fölösleges...
2018. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Valahogy szeretnék kitünni a tömegből, és egyedibb lenni a többi férfitől.

Valahogy szeretném ha a barátnőm lenne, de az, hogy én elmegyek hozzá egy virággal, és egy ékszerrel, furán veszi ki magát, hogy szeretném ha a barátnőm lenne, de közben franciázzon is le.

Őszintén mondom, ha nem kerülne 2óra 20.000-be akkor csak találkoznék a lánnyal, de egy szimpla masszázssal le zárnám az erotikus masszázst.

Nem lenne francia.

2018. márc. 7. 10:06
 9/15 Bence_ ***** válasza:
100%
Hogy a bánatban szex mentes ha van francia??
2018. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
"Valahogy éreztem, hogy nem tisztességes melóval szerzi a kis "programozó" lány a napi 40k-t. :DDD" Nem dugják meg, és többet keres, mint te valaha is fogsz. :> Elhiszem, hogy zavar.
2018. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!