Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy plátói szerelmet, ha fülig szerelmes vagyok belé és együtt dolgozunk?

Figyelt kérdés
Esélytelen a dolog, mert egyoldalú!
2021. okt. 6. 19:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyszer üzenetben írtam le neki. Konkrétan úgy, hogy vonzódom hozzá és többet érzek iránta, mint barát. Ő erre nem reagált, ha személyesen találkozunk nem hozza fel a témát. Kicsit olyan, mintha nem mondtam volna semmit neki.
2021. okt. 6. 19:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem beszélsz vele.
2021. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég egyértelmű, hogy nem érdekled, sajnálom.

Ezek után el kéne tudnod engedned, vagy talán magadnak sem akarod bevallani, hogy csúnyán lekoptatott? Hiszel még benne a lelked mélyén, hogy még ezek után is lehet esély?

Ha sikerül tényleg elfogadnod, hogy nem akar téged, akkor sikerülni fog elfejtened is.

Persze ehhez önbecsülés is kell. Értékeld magad, és sose akarj olyan személyt, aki nem akar téged.

2021. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Talán egy kicsit jobban beleéltem magam valami olyasmibe, ami nem is létezett soha, csak a képzeletben.

Szerintem esélytelen, hogy valaha köztünk lesz bármi is, vagy ha mégis, az sem lenne egy egészséges kapcsolat. Hiszem mindig alárendelt szerepet töltenék be és mindig ott lenne a fejemben, hogy mennyire nehézkesen sikerült ezt összehoznunk és hogyan indult az egész. Talán kár ebbe több energiát fektetni. Csak nehéz elfelejteni, hisz kikerülhetetlen a napi kommunikáció és találkozás vele. Ha nem lennénk ennyire szoros kontaktban, nem egyből, de egy kis idő után elhalványulnának az érzések, de így minden nap fellángol.

2021. okt. 6. 21:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így tényleg nehéz.

Azt tanácsolom, hogy próbáld meg átfordítani a gondolkodásodat: szegény nem tudott értékelni, így járt, ő baja.

Ismerkedj új férfiakkal, hátha megismersz hamarosan egy olyat, aki igazán becsül, és akkor majd érezni fogod, hogy nincs értelme olyan után vágyakozni, aki nem téged akar az életébe,

2021. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves és segítőkész válaszodat! Igyekszem megfogadni a tanácsodat!
2021. okt. 6. 22:13
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Lehet,meg sem kapta az üzenetet.
2021. okt. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 17-es hozzászólóval!
2021. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!