Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy családos férfiba. Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne elmagyarázni, de nem tudom kikerülni. Családja van, tudom, hogy nem pálya, erre légyszíves ne is írjatok semmit. Felfogtam. Hogyan verhetném ki a fejemből?

2020. máj. 2. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeress bele valaki másba.
2020. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szard le, szeresd el.
2020. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom "elszeretni". Ő nem is az a fajta férfi aki otthagyná a családját. Én is házas vagyok.
2020. máj. 2. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Sztem az nagyobb baj, h házas vagy... inkább magadban tegyél rendet.
2020. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanebben a helyzetben vagyok...nagyon nehéz! Iszonyatosan gyötör a lelkiismeretem.
2020. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyetek szeretők
2020. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen.Aztán jött egy másik sgerelem.Ma már semmit nem jelent.
2020. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!