Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Probléma lehet, ha nem teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet, ha nem teljesen ugyanolyan a szeretetnyelvünk a párommal és különbözünk dolgokban?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy lelkileg egyek vagyunk és megértjük egymást, őszintén tudunk beszélni érzésekről, és kiegyensúlyozottnak érzem magam mellette. Viszont nem igazán a szavak embere, és nem tudja kifejezni az érzéseit szinte egyáltalán. Én ennek pont az ellenkezője vagyok és igényelném is, de mivel az elejétől fogva tudtam, hogy ő ilyen, tudomásul vettem, mert ő inkább tettekkel mutatja ki a szerelmét. Viszont emiatt néha nehéz megérteni, hogy ő is szeret csak másképpen. Sajnos nem egy városban lakunk és még nem opció az összeköltözés (3 napot töltünk együtt a héten), és mikor elválunk, nekem szinte egyből hiányzik, ő meg ezeket nem fejezi ki és mondta, hogy ő azért egyedül is szeret lenni, szóval nem éli meg olyan rosszul a hétköznapok elejét, hogy nem töltjük együtt, de mindig várja, hogy újból együtt legyünk. Erre értettem, hogy mások vagyunk. Ez csak annyit jelent hogy más a beállítottságunk vagy én ragaszkodom hozzá jobban?

2021. okt. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez az én kapcsolatomban is így van. De engem már zavar hogy a párom a munkaidőt se birja ki anélkül hogy ne hiányoznék neki.
2021. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

én nőként az érzékeny és jó kommunikációs készségű férfiakat szeretem...


nekem ez nem jönne be...


sztem te ragaszkodsz hozzá jobban.


ha benned ez még sok kétséget szül, ne ragadj le mellette...


nekem is volt ilyen pasim, röpült...

2021. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De te is szereted a párod?
2021. okt. 14. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
#3 igen
2021. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet probléma, de nem feltétlenül az. Az én szeretetnyelvem pl az ajándékozás. Aki ezt nem érti meg, az képes mindenféle haszonleső érdekembernek elmondani... De nem tehetek róla és nem is nagy értékekről szól ez, hanem a kis csokikról, post-it üzenetekről, a meglepetés-ötletekről. Aki nem kreatív, annak ez szintén gond lenne valószínűleg.

Akkor van baj, ha a másik nem hajlandó úgy szeretni, hogy te is annak érezd... Pedig csak kicsit kell odafigyelni.

2021. okt. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!