Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy orvos beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy orvos beleszerethet a/ egy betegébe?

Figyelt kérdés

Vagy gondolhat az orvos egy betegre "boldogan"?

Szerintetek van olyan, hogy örül az orvos, hogy újból látja a beteget?



2018. nov. 2. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Vagyis beleszerettél az orvosodba... értjük.
2018. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Fordítva gyakoribb.

Én pl a szülész-nőgyógyászomba "zúgtam" bele. Akkor váltunk, csúnyán, félidős terhes voltam, az életem romokban.

Ilyen helyzetben könnyű volt félreérteni a doki professzionalizmusát, gondos odafigyelését.

De az egész inkább plátói volt, szépen helyretettem magamban.

2018. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha a Deák Feri bajsza kandikál ki a zsebedből, mindenképp. 😂 Szerelmes vagy a dokidba. Hűha.
2018. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
Nekem mar 2 ilyen is volt. A 2. A férjem. Az elsővel 2 eves kapcsolatom volt. Ugyhogy igen. De egyik se volt egyszerű eset mire elcsavartam a fejüket.főleg a férjem :-)
2018. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván kizárni nem lehet, de inkább a beteg szokott az orvosába, mint ahogy te is.
2018. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem, mert az orvos egy külön állatfaj. Nem akarlak megbántani Isten ments, csak mondom nehogy meglepetés érjen.. az doki azért akar látni, hogy figyelemmel tudja kísérni a gyógyulásod. Ezt sokszor félreértik a betegek (hiszen olyankor egy kiszolgáltatott állapotban vagy és jól esik a törődés) és abból szokott a kalamajka történni. Remélem tudtam segíteni!
2020. okt. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!