Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbántam a döntésemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam a döntésemet, szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Nyáron megismertem közelebbről az egyik volt iskolatársamat akivel csak látásból ismertük egymást. Nagyon jól éreztük magunkat együtt randizgattunk is stb..Viszont volt egy fiú barátom aki már régóta többet szeretett volna velem viszont én nem. Ezt sokszor megbeszéltük egymással hogy csak barátok vagyunk. Viszont megtudta hogx alakul valami ezzel a bizonyos sráccal és azt mondta hogy akkor ő ezt nem csinálja és szakítsunk meg minden kapcsolatot.Teljesen megértettem a döntését viszont én akkor azt mondtam neki hogy szeretem és legyen több közöttünk…Azt hittem működhet nagyon fontos volt nekem ő…De nem működik sajnos és én a másik fiút szeretem. Viszont most nem tudok róla semmit, biztos nagyon megbántottam azzal hogy “nem őt választottam”…Annyira szégyenlem magam és tudom hogy annyira gyerekes ez az egész pedig felnőtt emberek vagyunk…(én 22 ő pedig 24) Szerintetek mit csináljak? Senkit nem szeretnék megbántani de nekem nem jó ebben a kapcsolatban és csak a másik fiúra tudok gondolni. ( a barátomat sosem csalnám meg, de ő is érzi már szerintem hogy nem az igazi ez kettőnk között) Ti mit csinálnátok? Voltatok már hasonló helyzetben?

2021. nov. 1. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod hogy mit kell tenned. Elemezted a helyzetet és magadat is. Mi a kérdés? Öntsünk beléd bátorságot?
2021. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki. Ennek így is, úgy is vége.

De 99% az elszalasztott lehetőségnek is. Az élet ilyen.

Fordítva is történhetett volna, pl. a másikat választod, emez után meg sóvárogtál volna.

Tovább kell lépni mindkettőn.

Nehogy úgy járjon az ember, mint a mondabeli szamár, amelyik elõtt három köteg széna volt ugyanolyan mennyiségben, minõségben, egyenlõ távolságban, nem messze a kúttól. A szamár annyira elbizonytalanodott, hogy nem tudott választani a kötegek között, illetve hogy mivel kezdje, egyen-e vagy igyék elõbb, így éhen és szomjan pusztult.

Vagyis addig dilemmázik az ember két partner lehetőség között, hogy végül egyedül marad.

Gombház leszakad, egy helyébe ezer is akad- mondá a nóta.

🙂

2021. nov. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Az emberek miért nem fogják fel hogy minden ilyen nem igazi kapcsolatban egyenes arányosan csökkentik és vesztegetik az idejüket arra hogy megtalálják az igazit.


Butus vagy kérdező hogy sajnálatból választottad a jelenlegi barátod ahelyett hogy engedted volna hogy megszakitson minden kapcsolatot veled és megtalálja azt aki még szerencsétlen mindig vár rá vagy még mindig keresi, mert te nem engedted. El kéne engedned. De a te helyzetedet nézve is nagyon butus vagy nem azt választottad akit szeretsz szóval ilyen helyzetbe ez nagyon sanszos hogy bukó mindenhogy. Te is jogosan haragudnál arra a másikra ha igy választott volna es az is jogosan fog haragudni mert szánalomból választottad. Esélyeid a másiknál ezekkel az opciókkal kevés de talán nem lehetetlen, de azzal akivel vagy legalább ne csessz ki.

2021. nov. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! Igen, ennek a kapcsolatnak így nincs sok értelme, tudom hogy a legjobb döntés ha hagyom hogy megtalálja azt a lányt aki tényleg nagyon szereti, még akkor is ha ezzel elvesztem a hozzám legközelebb álló személyt.

Viszont a másik fiúnak nem tudom mit mondjak, hogyan álljak elé ezek után…Szerintetek van értelme megpróbálni?Ti mit csinálnátok?

2021. nov. 1. 15:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4, Van értelme. Ha randiztatok többször akkor valószínűleg nem vagy közömbös számára, tehát a siker esélye magas. Mivel te passzoltad a srácot, a te dolgod most felkeresni és tudtára adni h van kedved még beszélni vele.

Írj rá, keresd meg, hívd el valahova. Utána úgyis alakul, ha érdeklitek egymást. Ha rákérdez hogy miért hanyagoltad, akkor mondd el neki az igazat, hogy rosszul döntöttél. Van ilyen.

2021. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most beszéltem az egyik közös ismerősünkkel és ő mondta hogy most éppen találkozgat egy lánnyal de hogy semmi komoly nem alakult ki köztük..Na így már tényleg esélytelen sajnos🥺Igazatok lett és a rossz döntésem miatt “két szék közé estem”.
2021. nov. 1. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudod hogy nem érdekelnéd jobban mint az a nő? :)
2021. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azok után amit csináltam nagyon meglepődnék ha így lenne🥺
2021. nov. 1. 18:42
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
8, Tapasztalataim szerint meglepően irracionálisak az emberek, ha pár keresésről van szó. Ne húzd le magad előre. Elsőnek adj neki egy esélyt. Bőven időben leszel utána is elengedni, ha nem jön be.
2021. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudom, ezzel a véleménnyel nem leszek nagyon népszerű, de csak szerintem patkány dolog, amit a mostani barátod csinált? Csak azért barátkozott veled, mert azt remélte, hogy lehet több, és amint elkezdesz alakulni valakivel -kihasználva azt, hogy szereted- egyből meg akarja szakítani a kapcsolatot, mert így már nem kellesz neki? Ő sosem volt igazi barát, és sosem érdekelte igazán, hogy te mit érzel.

Egyébként szerintem még nem késő, de legyél vele őszinte, és mondd el ezt neki, amit nekünk: hogy őt nem akartad elveszíteni, mint barátot, ő pedig mindenáron meg akarta veled szakítani a kapcsolatot, ha nem jössz vele össze. Hibáztál, rossz döntést hoztál az érzelmeid miatt, de valójában őt szereted. Ezt a srácot meg szerintem hanyagold. Önző.

2021. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!