Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál,ha egy éjszakát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál,ha egy éjszakát tölthetnél a nagy szerelmeddel,védekeznétek de pár hét múlva kiderülne hogy mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 14:49
1 2 3
 11/26 Lestat_626 ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Azt tedd, ami ebben a helyzetben elvárható, kérdezd meg őt, hogy mit szeretne tőled meg az egész helyzettől.
2021. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Fizetném a gyerektartást, ennyi. Lehet valaki akármilyen nagy szerelem, azonnal elvágja magát a szememben, amint gyerek jár mellé meg baszottnagy terheshas. Undorító számomra az egész téma, soha nem akarnék gyereket az életembe és mindent megteszek azért védekezés szintjén, hogy ne is legyen soha. Az ellen nem tudok mit tenni, ha meg akarja tartani, de rám többé ne számítson. Fizetek, amennyit muszáj aztán le vannak szarva.
2021. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Olyan lehetsz, mint az apád. Ne is szaporodj.
2021. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%

isteni csoda lenne, tekintve, h. meddő vagyok.

ebben csak egy jó van: gumi nélkül szexelhetek a teherbeesés kockázata nélkül.

2021. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha nőként képzelem magam a férfi szerepébe, azt mondom, hogy a terhes partnerrel és a gyerekkel szembeni ellenszenvem nagyobb minden szerelemnél. Utálnám magam, hogy besikerült, mert nőként is folyamatosan ettől rettegek, főleg úgy, hogy az abortuszról egy férfi nem is igazán dönthet... De biztos, hogy nem állnék le családosat játszani. Ha valaki gyereket akar és megtartja, magának tartja meg, engem csak elmarna vele. Szerencsére nő vagyok, így enyém az utolsó szó, de fordítva otthagynám a picsába, aztán majd jön a csekk.
2021. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

15 amugy az ilyenek a sajat gyerekük szemébe mit mondanak?


Gyűlöllek felőlem fel is fordulhatsz, mert anyád akart csak, vagy ilyesmi?

2021. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
5%
elküldeném abortuszra mivel nagyon nem tervezett volt és ilyen fél ismeretekre nem alapozunk gyereket.
2021. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Ó... hihetetlenül örülnék neki :) Főleg ha elhagyná a lúzer férjét, összeköltöznénk, és szeretne még 2-3 gyereket :)

31/F

2021. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%
Én a női oldalon gondolkodás nélkül mennék abortuszra.
2021. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Örülnék, mert nem is gondoltam volna, hogy én képes lehetek utódot nemzeni. (Mert nem találtam volna hozzá női párt.)
2021. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!