Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek bele az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, de ebben még semmi tapasztalatom. Eddig csak olyan lányokkal sodort össze az élet akik teljesen más típusúak voltak mint én, így nagyon erőlködve ment az ismerkedés és semmi nem is lett. Barátnőm sem volt még.


Ha fiatalon kezdtem volna el az ismerekedést akkor most könnyebb lenne? Legszebb éveimet tényleg elcsesztem azzal hogy nem volt barátnőm?


2021. nov. 2. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintetek sokat vesztettem azzal hogy csak 25 évesen lett először barátnőm?


Szerinetek ez nem késő? Tini szerelem nekem teljesen kimaradt."



tegnapi kérdés, olvasd el az ottani válaszokat, nagyon mást esetedben sem lehet mondani.


miért olyan bonyolult ez?

dolgozol, tanulsz,sportolsz, közlekedsz? nők bizonyára vannak körülötted, ha meg válogatós vagy ennyire, vess magadra.

ott van még a tinder.

2021. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvass róla könyveket angolul. A neten is fent van egy csomó. Hogy kell csajozni, ismerkedni, stb. Ez is egy abszolút tanulható dolog (azok számára, akiknek nem jön kisujjból).
2021. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!