Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek az ilyen típussal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ilyen típussal?

Figyelt kérdés

Van az a típusú pasi, akiért odáig szoktam lenni, de mégsem képes rendes válaszolni, csak elindítja a beszélgetést, elkezd egy fèl mondatot, egy hülyéskedést, de utána nem válaszol rendesen. Az ilyen “ elvont” srácok csinálják ezt. Utána kapcsolok, hogy akkor èn is csak ilyen vicces hülyeségeket válaszolok ugyan olyan tömören, mint ő, de így nem halad az egész ès érzem, hogy le vagyok sz @ va.

Ez a típus kinek ismerős? Ti foglalkoztok vele?



2021. okt. 8. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

"Van az a típusú pasi, akiért odáig szoktam lenni,

nem halad az egész ès érzem, hogy le vagyok sz @ va."


Egyedülálló fordulat.

2021. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

#1

Ki érti a nőket... 🤷‍♂️

2021. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

#2

"Ne akard érteni a nőket! A nők értik a nőket, és ki nem állhatják egymást."

2021. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Tehát arra gondolsz, mikor mondjuk mackósajt nem brummog. Esetleg az zavar, ha nem elég érzékeny a beton az erdőben? Vagy ha túl szentimentális a mákos tészta? Mi az, hogy elvont? Ki elvont? Én nem vagyok elvont. Talán te elvont vagy.
2021. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de először magaddal kellene kezdened valamit, mert amit leírtál egy nettó katyvasz amiből ki nem lehet hámozni mi a pálya, vili?
2021. okt. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, mint amikor a férfiaknak nem válaszol egy szintjük fölötti nő, és elkezdenek méltatlankodni. Csak itt felcserélődtek a nemek
2021. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy mindenki értse:

Ez a kocsi kell mindenképpen , de ez és ez a típus hibája.


Érzelmi alapú döntès , első 3 tőmondatba le is írod a lènyeget

2021. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"ès érzem, hogy le vagyok sz @ va."



akkor minek vagy még ott? bár, a te időd megy ezzel, nem az enyém

2021. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én értem a csajszit mit mond. Tudom van sok ilyen laza csávó, de még nem nőtt fel, lehet nem is érdeklik a nők vagy csomó csaj van körülötte.
2021. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!