Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanacsolnátok hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsolnátok hogy újra felkeltsem az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy buszsofőrrel. Üzeneteket váltottunk, de egyszercsak nem válaszolt. Azota talalkoztam vele a buszon ahol csak köszönt, de semmi több. Én szeretném vele folytatni de ő nem ad jeleket.

2021. nov. 5. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olvasta a kérdésedet amiben le akarsz feküdni vele, de van családja és be ijedt.
2021. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bevillant neki, hogy otthon az asszony pelenkázza a gyereket meg mossa az ő szennyesét, míg ő a csinosabb utasokkal flörtölget, és megszólalt a lelkiismerete. Szerintem hagyd.
2021. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen családja és nem a buszon ismerkedtunk meg.
2021. nov. 5. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nincs válasz is válasz! Annyira nem érdekled vagy talált közben mást. Ha annyira érdekel, akkor írj rá még egyszer, hogy mi van vele, ha nem válaszol vagy 1-2 szavas válaszokat ad, akkor hagyd.
2021. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 es
2021. nov. 6. 14:45
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
64%
Míg élek, nem fogom megfejteni, mi a ménkűt esznek a csajok a buszsofőrökön. A volt sógorom is, bazky, 50 elmúlt, a seggéig ért a homloka, pocakos tohonya félhalott volt, amikor egy 18 éves lány felszedte, feleségül ment hozzá, és gyereket szült neki. A fickó nem érte meg a fia harmadik születésnapját. Megérte?
2021. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os.Nekem meg az ilyen sztorik sántítanak mint a tied. Szerintem azok a buszsofőrök a kapósak akik jópasik, de legalábbis néznek ki vhogy. Én is bukok rájuk, de egy szint felett azért. Annyi nem elég csak hogy vezeti a buszt.
2021. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!