Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bukott már le valaki nálad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már le valaki nálad, hogy titokban nézegeti a facebook oldaladat? Hogyan? Hogy reagáltál rá?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örültem hogy valamit erdeklek.
2021. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Töröltem az ismerősök közül és ezzel azt gondolom, kikerültem a hirfolyamából is. Aztán 3 hónap múlva egy személyes posztomat belike-olta. Nyilvánvalóan az volt a szándéka, hogy jelezze, figyeli a profilomat. A like után sajnos bekerültek a megosztásai a hirfolyamomba, pedig nem jelöltem vissza ismerősnek. Ez szándékos lebukás volt. Véletlen nem volt soha.
2021. nov. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hogy lehet ezzel lebukni? Tudtommal nem látható ez az adat sehol.
2021. nov. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Látható. Vannak erre lehetőségek. Az én évi 3-4 bejegyzésemen szórakozik a fél világ.
2021. nov. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez érdekes, nem tudok róla, hogy lenne ilyen lehetőség.
2021. nov. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Dehogy látható. A bejegyzéseiden max. azért szórakozik a fél világ, mert publicra állítva haknizol a tarot kártyával. :)
2021. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen lehetőség ez csak egy távhit, és programok sincsenek rá ami ezt mutatná, a fele kamu a másik fele vírusos.


Szóval ezt nem lehet tudni.


És a kérdés maga is értelmetlen.

2021. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért lenne értelmetlen? Lehet véletlen lájkolni vagy bármi történhet. Vagy amit írt valaki, hogy direkt lebuktatta magát az illető. Vagy ha ismerősök, akkor esetleg a chatnél előre dobja az embert. Meg másik kérdésnél volt aki írta, hogy akit nézegetett, az bejelölte, mondván mindig feldobta neki ismerősnek. (bár ez lehetett közös ismerősök miatt is)


Mondjuk azt nem értem, hogy egy lájkolás miatt hogy került be a hírfolyamába a másik a válaszolónak. De mindegy is, most nem ez a kérdés.

2021. nov. 11. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Instagrammon volt olyan, hogy valaki egy kétéves képemet likeolta, de velem is megesett már ez fordított helyzetben.

Nem reagáltam sehogy, gondoltam, ha ilyen érdekes az instám, akkor rám ír, ha akar valamit. Nem írt. Történet vége. :))

2021. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anno a myVip, meg a baratikor.hu tudta megmutatni ki látogatott, se az fb. se az insta nem jelzi, hogy ki nézi meg a profilodat, vagy bevallja, vagy valaki rajtakapja így derülhet ki max.
2021. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!