Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bukott már le valaki nálad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már le valaki nálad, hogy titokban nézegeti a facebook oldaladat? Hogyan? Hogy reagáltál rá?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Az egyetlen lebukas, mikor valaki veletlenul az erintokepernyon ismerosnek jelol, azonnal visszavonja de a telefonon mar ottmarad az ertesites, ha el is tunik a Facebookrol. Csakhogy. En pl nem annak kuldtem igy veletlenul jelolest, akit nezegettem, hanem egy masik ember kepenel gorgettem vegig, kik lajkoltak. Kerestem ismeros nevet.
2021. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

#10

Úgyis kiderülhet, ha egy vadidegen látogató nézegeti a profilodat, hogy nem kell ahhoz neki bevallani, vagy bárkinek is rajta kapnia, hanem elég biztos következtetés, ha véletlenül lájkol, aztán gyors sunyi lendülettel vissza is vonja, vagy érkezik tőle egy ismerősnek jelölés és azt is visszavonja rögvest.

2021. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Ezzel vitatkoznék, mivel az okostelefonos alkalmazás tolja az arcodba, hogy kiket ismerhetsz, és elég, ha már csak egy közös ismerősötök van, jelöltem így én is ismerősnek valakit, és vontam vissza azonnal, de volt olyan is, hogy nem vettem észre, és visszaigazolt, és tekintettel arra, hogy a b.dös életbe nem láttam a tagot, és legalább 100km-re lakik tőlem, remélem nem arra asszociált, hogy nézegetem sunyiba a profilját. Ez sajnos az érintőképernyő átka, ezért hülyeség lenne bárkinek is nekirohanni. Ja, és a legjobb az egészben, hogy ha úgy van közös ismerősötök, hogy te nem látod, mert úgy van beállítva, ugyanúgy az arcodba tolja a "kit ismerhetek" sávban. A kép lájkolgatás már oké, mert ahhoz bele kell menni az albumba, ha csak nem egy közös ismerősötök osztotta meg, amit te is látsz az idővonaladon.
2021. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!