Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek Ross Geller-ről, mint pasi? Bejön nektek, eltudnátok képzelni hogy egy ilyen férfival legyetek együtt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnám elképzelni magamat vele. Külsőre egyébként annyira nem rossz, magas stb. Kicsit bugyuta belsőre, de nagy szíve van.


Én Chandlerrel tudnám leginkább elképzelni magam.

2021. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


[link]

2021. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy nagyranőtt gyerek, aki kapcsolatfüggő, és semmi férfias nincs benne. A hideg kiráz, kösz nem. Ha nagyon muszáj választani, akkor tényleg inkább Chandler. De leginkább egyik se.
2021. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Kiskoromban viccesnek találtam, felnőttként visszanézve pár évadot viszont úgy tűnt, mintha ő okozta volna a legtöbb konfliktust a kapcsolataiban, és baráti körben is.

Chandler jobb.

2021. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
David Schwimmer
2021. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát, nekem már öreg. Mondjuk amúgy is elég ló feje volt.
2021. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Alapvetően szeretem a karakterét, de meglehet, hogy csak azért, mert évről-évre újranézem a Jóbarátokat és sok nehéz időszakon segített át.

Azonban Ross személyisége enyhén szólva is instabil.

Úgy tudom vannak különböző pszichológus jellemzések is róla angol oldalakon, de nyilván így külső szemmel is meg tudom állapítani, hogy kissé kapcsolatfüggő és az érzelmeit (főleg a dühét) nem tudja szabályozni. Sokszor agresszívan lép fel, és az egójából is lenne mit csiszolni.

Nem tudnék együttélni ilyen férfival.

2021. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
3x vált el és van gyereke(i). Kizárt.
2021. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem szimpatikus.

Az első epizódokban egy kedves srácnak tűnik, de a sorozat végére egy csomó negatív dolog kiderül róla. Nem szeretnék a barátnője lenni.

2021. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 harebell ***** válasza:
100%
Nem, borzasztó a személyisége. Gyerekes, kicsinyes, féltékeny, kapcsolatfüggő.
2021. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!