Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére vagyok kíváncsi.Van egy párod akivel 3 hónapja együtt vagy,a szex maga a csoda,a nő szórakoztató,izgalmas,intelligens,szóval minden ok,de még nem érzitek a szerelmet.Átalakulhat ez még szerelemmé,vagy megragad a szexuális vágynál?

Figyelt kérdés
Máskor volt,hogy 2 hét alatt lettem halálosan szerelmes,aztán gyorsan el is múlt..most azt érzem hiányzik minden percben amit nincs velem,féltékeny is vagyok rá,elég feltünő jelenség.A szexben mindketten az extrém dolgokat szeretjük,40 évet vártam egy ilyen nőre..órákon át tudunk beszélgetni..mégsem tudom,hogy ez már szerelem-e vagy megijedtem a saját érzelmeimtől.Volt már így valaki,hogy lassan de biztosan szeretett bele a párjába? 40 F

#Szerelem,szex
2021. jan. 6. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
3 hónap után már nem fog
2021. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%

Nektek mi kell még úgy őszintén?😂

Ilyen miatt b@szt@m ki a srácot, mert előadta, hogy nem szerelmes, mikor minden tökéletes volt. És mennyi ilyet olvasok a gyakorin. Ti tuti látens melegek vagytok. Nincs jobb ötletem!

2021. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
40 évesen még mindig csak itt tartasz? Én inkább sajnállak öreg!
2021. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

2es leírta a tutit....

Mi a farkat akarsz még b meg?

Komolyan nem értem mi kell ennél több hogy szerelmes legyél?

2021. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%
40 évesen nem úgy vagy már szerelmes, mint huszonévesen és főleg nem úgy, mint valami filmben. Most még a vörös köd van az agyadon amúgy is, szóval nincs para.
2021. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22%

Én veled vagyok kérdező. Keresd a szerelmet.


Az itteni hsz-ekből meg látszik, hogy miből áll sok kapcsolat. Valójában csak barátság extrákkal. Max.

2021. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
17%

6: Nem érted az idézett filmet.

Arról szól, hogy a nő és a férfi személyiségzavarosak és nem merik nevén nevezni, ami van köztük.

Húbammeg....

2021. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
7/7 azt hiszem ez a helyzet nalunk is..
2021. jan. 7. 09:29
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

8: Teljesen egyértelműen, igen.

A helyedben nem akadnék fenn azon, amiket mond.

Esetleg mondogatnám, hogy pedig ez a szerelem, ez a jó kapcsolat, illetve hogy te mennyire jól érzed magad benne, mindig ilyenre vágytál, stb.

2021. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
#7 én nem láttam a filmet. de szerintem aki volt már szerelmes úgy igazán az tudja, hogy mi a különbség. egy barátomat is szeretem. és ha szexelnék is vele, lehet szuper lenne, de tudom, hogy mi a szerelem és mi ez.
2021. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!