Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szeretitek a fogyatékos embereket?

Figyelt kérdés

Fogyatékos vagyok és nincs barátnőm.

Csak azért mert egy kicsit Fogyatékos vagyok, mért nézitek le őket?



2021. nov. 23. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez durva általánosítás. Nem minden lány/nő egyforma, és nem minden lány/nő nézi le azokat, akik fogyatékkal élnek. Sajnálom, hogy eddig ilyenekkel találkoztál. Milyen típusú fogyatékossággal élsz?
2021. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem nézem le a fogyatékos embereket, ahogy a kövéreket vagy öregeket sem, de attól még páromnak nem választanám. Mert a párkapcsolat (szerintem) egyenrangú felek között lehet kiegyensúlyozott és működőképes, ha egyikünk fogyatékos akkor viszont nem tudunk partnerekként, egyenrangú felekként részt venni benne. Akár testi fogyatékosságról van szó (folyamatos ápolás, gondozás miatt van egy alá-fölérendeltségi kapcsolat), akár szellemi fogyatékosságról (ott meg aztán főleg nehéz egyenrangúnak lenni).
2021. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nemtudom mi a fogyatekossagod, de sajnos a legtöbb ember egeszsegeset akar.

Inkabb ismerkedj sokat, aztan hatha lesz olyan akivel tudsz jol elbeszelgetni

2021. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt egy komoly kapcsolatom egy vak pasival, 6 évig éltünk együtt. Soha többet nem jönnék össze olyannal, aki fogyatékkal él. A saját és az ismerőseim tapasztalata bőven elég volt.
2021. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem lenézés, hanem utódvédelem, hogy erős jó géneket keresnek ösztönösen is.
2021. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem nézem le őket, de nem lennék velük együtt
2021. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem nem szeretem őket. Van tolószékes barátunk, akit nagyon szeretünk. De nem élnék együtt vele és nem alakítanék ki ilyen emberrel párkapcsolatot.


Én alapvetően örökmozgó vagyok, járok futni, fallabdázni, túrázni, kirándulni, szórakozni. Ezért választottam olyan párt magam mellé, aki szintén ilyen és tudja velem tartani a tempót.

Egy tolószékes vagy egy vak emberrel pedig elég nehézkes lenne a szakadék szélén sétálgatni a hegyekben pl vagy elmenni futni.


Plusz ugye a sima hétköznapokat is jelentősen megnehezítené a dolog. Ha ne adj' isten a férjemmel történne valami, akkor nyilván nem hagynám el emiatt mert szeretem és érte képes lennék átalakítani az életem, de egy vadidegenért nem. És épp ezért nem is ismerkednék kapcsolat céljából egy ilyen emberrel.

2021. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

kamu.

amugy nem nezem le oket, de nekem nem kene fogyatekos parnak, mert en sem vagyok fogyatekos.

2021. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy nem választanám páromnak, nem jelenti azt, hogy nem szeretem őket. Te miért nem ismerkedsz olyanokkal, akik veled hasonló cipőben járnak?
2021. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi a fogyatékosságod?
2021. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!