Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmes egy fogyatékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes egy fogyatékos ember?

Figyelt kérdés
Tudják értelmezni ezt az érzést? Van egy ismerősöm, aki nem biztos, hogy fogyatékos, de nem úgy viselkedik, mint egy átlagos ember. Mindenkivel kedves, de nagyon buta szegényke. Nincs önálló véleménye semmiről és látszik rajta, hogy mindenkinek meg akar felelni, de nem sokat ért a körülötte lévő világból és össze van zavarodva. Azt hallottam, hogy szerelmes belém. Nem tudom, hogy igaz-e. Hogy értessem meg vele, hogy nem lehet köztünk semmi, anélkül hogy megsértsem?

2016. ápr. 2. 21:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy én fiú vagyok (23) és ő lány (25-30 lehet)
2016. ápr. 2. 21:44
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Te piszok mázlista. Belém még nemhogy egézséges, de még egy fogyatékos se volt szerelmes soha.
2016. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nem annyira vicces téma. Én sajnálom szegényt.
2016. ápr. 2. 21:56
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Dobj egy kontaktot és ráhajtok. Win-win.
2016. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem tudom, de szexuális igényei az értelmi fogyatékosoknak is vannak, amit eléggé ki is nyilvánítanak.
2016. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4, nem vagy te egy kicsit nyomorék?? Képes lennél kihasználni egy kiszolgáltatott ember helyzetét?
2016. ápr. 2. 22:28
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Simán, nem szoktam ezen sokat moralizálgatni: az én értelmi szintemhez képest az emberek 99%-a súlyosan fogyatékos. :S
2016. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon okos lehetsz. Csak azt nem értem akkor hogy nem tudsz összeszedni egy normális nőt és miért vagy rászorulva arra, hogy fogyatékos emberek társaságát keresd?
2016. ápr. 2. 22:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán mi a szó jelentése?
2016. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Én is ismertem régen egy butus lányt. Nagyon jó szíve volt. Kár, hogy nem jöttünk össze..
2016. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!