Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiatal korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiatal korotokban volt olyan női film, sorozat karakter, akibe bele voltatok habarodva?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban nekem Hermione Granger volt az.

Nekem az tetszett benne hogy vonzó volt, intelligens, komoly stb.


Nektek volt ilyen?


2021. nov. 25. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Lauren Graham egy k.baszott szép nő, ezt nőként írom. Felénk is minden srácnak nagyon bejött, számomra teljesen érthető módon.
2021. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 Szerintem is, csak akkor, alig több mint 20 évesen nem értettem a dolgot. De most már én is a jelenség haszonélvezője vagyok 😏
2021. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#8 ha Emma Watson nekivetkőzött volna (na nem az első részben, hanem mondjuk az utolsóban), szerintem lesöpörte volna a belinkelt fehérnemű-modelleket

viszont Chó ahhoz képest tényleg elég unalmas volt.

2021. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nem néztem sorozatokat, de Jenny Garth-ra mindig odakapcsoltam... Meg Aprilre a Dallasból! Sheree J. Wilson játszotta, az egy hihetetlenül jó nő!!
2021. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

"szerintem lesöpörte volna a belinkelt fehérnemű-modelleket"


Lehet, hogy így van. 😂


Mindenesetre volt, akit jól eltaláltak.


Luna Lovegood szerepére szerintem zseniális színésznőt hoztak. Egy ilyen furcsa lányt pont így képzelnék el, ahogyan a filmen ábrázolták.

2021. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Emma Watson annyira szexi, mint egy éjjeli lámpa. Hermione Granger szerepére jó volt, de mint nő, teljesen kimeríti a középszerű fogalmát.
2021. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Emma tipikus példája annak, hogy átlagosabb lányból lehet jó nő csinálni.


Átlagosan:


[link]


Csinosan:


[link]


De nekem tetszik smink nélkül is.

2021. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

17 most nem azért, de az átlagosnak szánt fotón is nagyon jól néz ki

vagy akik szerint középszerű, linkeljetek már be smink nélküli fotót olyan nőkről, akiket kiemelkedőnek szépnek tartotok

2021. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18


Ő kiemelkedően szép:


[link]

2021. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem az eddigi vonalat követve, de pont ma beszéltünk egyik ismerőssel ilyesmiről. Nála azért a rajzfilmek is bejátszottak, például a Tini titánok-ból Raven :D (Nem az, ami most megy a CN-on) Élőszereplősről pont nem volt szó, szóval azt passzolom (én pedig nő vagyok 😅)
2021. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!