Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiatal korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiatal korotokban volt olyan női film, sorozat karakter, akibe bele voltatok habarodva?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban nekem Hermione Granger volt az.

Nekem az tetszett benne hogy vonzó volt, intelligens, komoly stb.


Nektek volt ilyen?


2021. nov. 25. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt

viszont mindig volt valaki iskolatárs, akibe bele voltam habarodva

2021. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én azt láttam, és fiatalon sose értettem, hogy 15-20 éve meg voltak őrülve a fiúk a Szívek szállodája anyukájáért (Lauren Graham). Szintén 20 éve, a Sakáltanya filmben főszereplő Piper Perabo volt még mindenki álma.

Neve Campbell, Denise Richards, Ashley Judd.

A karaktereket nem nagyon sikerül értelmezni. Tehát hogy nem maga a nő? Ez esetben gondolom Tomb Raider és a Macskanő, ilyesmik. De élő (felnőtt) embertől még olyat nem hallottam hogy ne a színésznő maga, hanem a jelmez érdekelje. Nyilván vannak, engem szerencsére elkerültek 😅

2021. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tini voltam, akkor a Griselda Siciliani által megformált egyik karakter volt a best nekem, egy filmsorozatban. Olyan cukinak találtam. Bár jobban belegondolva, inkább Griselda volt az, aki tetszett, mert a szerepe felejthető volt.


Hermione Granger karaktere a mai napig vonzó. Sőt, ha ma lennék 14 éves, akkor ő lenne a Best. Mert most már nagyra értékelem a műveltséget, a szorgalmat, aminek Hermione az egyik megtestesülése. Bár a karaktert én Emma Watson arcával tudom elképzelni, ezért a kettőt nem tudom elválasztani.

2021. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
engem meg mindig is irritált Hermione filmbéli karaktere. elvileg egy kifelé nem túl érzelmes, csúnyácska lánynak kellett volna lennie, gyakorlatilag meg túl jó nő lett Emma Watsonból, viszont egy csomószor drámázik
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően bejött nekem Lucy Lawless anno, ő volt a főszereplő a Xena: A harcos hercegnő sorozatban. :)
2021. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, Xena! Hogy nem jutott eszembe, igen, érte is odavoltak. Meg a Bűbájos boszorkákért.

Még régebben, Heather Locklear (Melrose Place), Jennie Garth (Beverly Hills), Carla Gugino és Keri Russell (legismertebb 'szerepeik' Bon Jovi Always klipje, nem a filmjeik).

2021. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Még általános koromban én is odavoltam Xena-ért és Tomb Raider-ért..akkoriban bejöttek az ilyen erős nők.
2021. nov. 25. 13:21
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#4


Az egy jó kérdés, hogy Emma Watson-ra mennyire illik Hermione szerepe.


Emma jó nő. De nem olyan értelemben jó nő, mint egy Victoria's secret modell:


[link]


Hozzájuk képest Emma a filmeken nagyon is átlagos, de mégis van benne valami szépség.


Hermione a könyvekben gubancos hajú, lapátfogú, legalábbis eleinte. Ha jól emlékszem, aztán rendbe teszik a fogait. Nem egy szép ember, de nem is kifejezetten csúnya. Bár lehet Emma tényleg túl szép volt a szerphez.


Viszont Cho Chang karaktere meg kifejezetten átlagosra sikerült. Nem volt olyan csinos, aki megdobogtatja egy férfi szívét.


Cho-t egy ilyen lánynak kellett volna játszania:


[link]

2021. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Barátok közt /magdi anyus. Akárki akármit mond, ő volt a tökéletes nő.
2021. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Na ha már BK, akkor hú mekkora hisztéria volt annó Konta Barbara, mindkét Tildácska és Farkasházy Réka körül 😀
2021. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!