Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örülnétek ilyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ilyen ajándéknak karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

[link]


Valami nagyon különlegeset szeretnék neki választani, első komoly kapcsolatom… és nem tudom tetszene-e neki🥺

Előre is köszönöm a segítséget🙏🏻



2021. nov. 29. 19:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazabol eleg friss a dolog… es nem tudom mit illik vagy mit nem venni ilyenkor a masiknak😬 vagy pont azt, hogy meddig lehet elmenni az ajandekokkal😶

De ez csak egy dolog lenne, szeretnek mast is, csak még nem dontottem el veglegesen miket szeretnek adni neki

Irnatok esetleg tapsztalatokat, hogy ki milyen ajandeknak vagy meglepetesnek orult a leginkabb?

Mert az az igazsag, hogy en nem nagyon adtam meg senkinek ilyen komolyabb ajandekot es en se kaptam ezert vagyok ennyire tanacstalan😐

2021. nov. 29. 22:20
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 én általában azoknak nagyon szoktam örülni amin a kedvenc csapatom címere, mintája van, nem biztos hogy egy bögre, de kaptam ilyen sálat például, annak örültem. Nem tudom barátodnak van-e valami ilyesmi. Én annak nagyon örülnék még ha meglepnének mondjuk egy páros jeggyel egy meccsre (persze ez már zsebbenyúlósabb lehet, te tudod hogy mennyit akarsz erre költeni), hogy a barátnőmmel elmehessek, mondjuk nekem ez azért lenne nagy élmény mert londoni csapat és még sosem láttam élőben. Na mindegy, ilyenekben gondolkozz, ha van valami hobbija akkor abba ásd bele magad, hátha rájössz minek örülne. Vagy valami női praktikával észrevétlenül kihúzod belőle hogy hogy mi lehet a vágya. Esetleg valami szexis ajándék, veszel magadnak valami különleges fehérneműt és abban megleped vele, szerintem ez is nagyon jó ötlet lenne, ezzel ritkán lehet mellélőni.
2021. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj, nem, giccsparádé porfogó. Vagy hasznosat, vagy semmit. :D

Olyat válassz, amiről tudod, hogy szüksége van rá és használná is.

Nekem kedvenc ajándékaim mindig élmények voltak, koncert, színház, ilyesmi

2021. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!