Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kolléganőm igen meghízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőm igen meghízott az utóbbi időben, hogyan tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon szexi lett így, már nehéz a munkára koncentrálnom ha épp leül és szűk felsőben láthatom a méretes pociját a megnőtt cicijét.

Félek szóvátenni a hízást de szerintem tényleg baromi jól áll neki.



2021. nov. 30. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Osonj oda mögé, amikor nem figyel, és súgd a fülébe azt, hogy "Gyere apucihoz, kis töltött galambom."
2021. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eszedbe ne jusson szóba hozni a hízást, ha bármit is szeretnèl tőle.

Dicsérd meg, hogy milyen csinos pl.

2021. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Hívd el disznóvágásra.
2021. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, inkabb ugy mondd, hogy mennyire jol nez ki mostanaban
2021. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy utolso vagyok, es raadadul no is, de kivancsi vagyok, h kb milyen magas es szerinted hany kilo lett most, hogy jol all neki a hizas
2021. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őszintén fogalmam sincs hány kg volt és mennyi lett de tényleg jól áll neki. Olyan 170 cm magas.
2021. nov. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!