Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a jelenség, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség, hogy valakinek nem tetszenek a tipikus szépfiúk?

Figyelt kérdés

Volt annak idején egy lány akit ismertem, olyasmi volt külsőre, mint Nádai Anikó. Ő maga mesélte nekem, hogy neki nem jönnek be a szépfiúk. És nem is hazudott, a csávói ilyen nagydarab, szakállas fazonok voltak. Az előbb is azt olvastam, hogy van, akinek nem jönnek be a szépfiúk.


Miért van ez, hogy egy szép nő nem szépfiút választ?


2021. dec. 3. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Azért, mert a nőnek férfi kell, nem fiú.
2021. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ööö... Mert nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése?


A húgommal mindketten mondhatni szépek vagyunk (nyilván találsz olyat, akinek egyikünk se vonzó), de az biztos, hogy vékonyak és jól öltözöttek. Neki kifejezetten mackós barátja van és mindig ez az alkat jött be, míg az én barátom enyhén izmos, és bár szerintem jóképű, messze nem a jelenlegi szépfiú ideál (kicsit Benedict Cumberbatch féle arcszerkezete van).


Tényleg nem értem, hogy számodra miért meglepő, hogy különböző embereknek különböző ízlése van.

2021. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az én válaszom olvastad. Fogalmam sincs, miért van így, de tényleg nem jönnek be. Teljesen átlagos külsejű pasikhoz tudok vonzódni (nyilván nem mindegyikhez). Jellemzően nekem is a nagydarab férfiak jönnek be inkább, de a szakállt nem szeretem.

Van egy korombeli barátnőm, ő is így volt ezzel világéletében, mindig is a mackós, átlagos arcú pasikra bukott, pedig válogathatott, minden ujjára jutott hódoló.

2021. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
2: Nekem abszolút bejön Benedict Cumberbatch arcszerkezete, különleges, egyedi, szerintem ez teszi vonzóvá.
2021. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

#4

Látod, nekem is nagyon bejön, nem csak ő, de a hasonló arcú férfiak jelentős része (ideértve a páromat). Viszont ha megkérdeznéd a húgomat, ő azt mondaná hogy fura, beteges feje van.

(#2)

2021. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
A pasik, akikkel foglalkoztam, külsőre teljesen különböztek. Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de elég érdekes, amikor valaki ennyire betegesen ragaszkodik a külső tulajdonságokhoz.
2021. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért, mert nekem férfiként nem jönnek be a mai nő ideálok..tudod, a szépség szubjektív.
2021. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom, csak érdekes.
2021. dec. 3. 17:31
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Mi az érdekes abban, hogy más embereknek más ízlése van? Ez neked komolyan újdonság?
2021. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ki a szépfiú? Definiáljuk már, mert ez így legalább annyira megfoghatatlan, mint a "ronda" szó.


Egyébként meg nem kéne ezen leragadni. Lám, íme két válaszoló is, akiknek tetszik a Benedict Cumberbatch féle fejszerkezet, én meg férfiként is azt mondom, hogy olyan feje van, mintha egy villanykörtére parókát tett volna valaki.

Jómagam pedig erős, széles, csontos orral büszkélkedhetek, ez se jön be minden nőnek, a barátnőmnek viszont tetszik.


Szóval az teljesen természetes, kérdező, hogy a "szépfiúk" nem jönnek be mindenkinek (jelentsen ez bármit is).

2021. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!