Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a jelenség, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség, hogy valakinek nem tetszenek a tipikus szépfiúk?

Figyelt kérdés

Volt annak idején egy lány akit ismertem, olyasmi volt külsőre, mint Nádai Anikó. Ő maga mesélte nekem, hogy neki nem jönnek be a szépfiúk. És nem is hazudott, a csávói ilyen nagydarab, szakállas fazonok voltak. Az előbb is azt olvastam, hogy van, akinek nem jönnek be a szépfiúk.


Miért van ez, hogy egy szép nő nem szépfiút választ?


2021. dec. 3. 17:17
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#7


Én elégedett vagyok a mai női idállal.


Amber Heard arca közel 100%-ban tökéletes egy elemzés szerint.


De elhiszem, ha nem mindenkinek tetszik.

2021. dec. 3. 17:35
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az nem jelenség, hogy a gyakorin egy válaszoló másik kérdés alá írt válasza elüt attól, ahogy te gondolkodsz egy adott témáról. (vagy ha szerinted ez társadalmi szintű jelenség és nem "gyakoriponthu szociális kutatás" eredménye, akkor linkelhetnél valami forrást, ami alátámasztja, hogy van egyáltalán ilyen jelenség. Mert szerintem rohadtul nincsen.)
2021. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ha eddig nem beszélgettél emberekkel.
2021. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se teljesen értem, miért ilyen sokkoló ez. Barátnőim szerint majdnem minden pasim kifejezetten ronda volt, vagy legjobb esetben is átlagos. Akiket meg ők vonzónak láttak, azokat én láttam olyannak. A tipikus nagyon helyes férfiakhoz pedig abszolút nem tudok vonzódni. 1-2 kivétel van csak, pl Jensen Ackles. De ő is leginkább azért, mert elképesztő karakter, a mozgása, mimikája, mosolya... De ha csak fényképet láttam volna róla, nem tetszene.
2021. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert neked tetszik valami, másnak még tetszhet más. Eleve mindenkinek más a kedvenc színe, étele, stb, minden ember különböző. Örülj neki, mi lenne ha mindenki ugyanazt akarná?
2021. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#10


Hogy mi a jó szépfiú, az jó kérdés.


Én úgy definiálnám, hogy olyan férfiak, akiknél megfigyelhetők feminin vagy kamaszos vonások.


Erre példa:


Zac Efron (High School Musical)


Leonardo DiCaprio (Titanic)


Brad Pitt (Ha eljön Joe Black)

2021. dec. 3. 17:39
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tiniknek ezek jönnek be. Tinikoromban nekem is bejöttek. Ma már nagyon nem.
2021. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És még ők se minden tininek, mert a húgomnak pl Billie Joe, Chester, egyéb rockerek, akik nekem nem jöttek be.
2021. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, majd egy IQ-tesztet légyszi csinálj, mielőtt kiírsz egy újabb ostoba kérdést.

Ez a kategória eleve a felnőtteknek lett kitalálva, ha nem tudod meghaladni egy nyolcéves gyerek szellemi szintjét, akkor inkább ne erőltesd ezt a témakört.

2021. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

#19


Ha nem tenném fel az ostoba kérdéseimet, akkor sosem fejlődnék. Szóval, mivel több akarok lenni, ezért kérdezek. Aztán majd rávilágítanak az okosabbak, hogy hülyeség volt. És máris tanultam valamit.

2021. dec. 3. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!