Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeretnék transznemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretnék transznemű emberrel párkapcsolatot akkor transzfób vagyok?

Figyelt kérdés

Én heteró nő vagyok és azért merült fel bennem a kérdés, mert mostanában kicsit túl sokat lógok social medián és többször szembesültem azzal a véleménnyel, hogy a ha ilyen társkeresési preferenciáid vannak az kirekesztő.

Én nem gondolom, hogy az lenne, vagy hogy probléma lenne, ha valaki nem kezdene túlsúlyos, dohányos, hívő-nem hívő stb. emberrel.



2021. dec. 6. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azzal kezdesz párkapcsolatot, akivel akarsz. Nem mondhatja meg neked senki éa nem ítélkezhet, nem süthet rád értelmetlen jelzőket a párválasztásod miatt. Ez a hülye transzfóbozás csak Amerika-majmolás.
2021. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor vagy transzfób, ha emberileg nem tartod őket semmire. Kövérekkel sem kell kapcsolatod kezdenek, ami elvárható, az az, hogy ne bántsd őket.
2021. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Szélsőségesen libsi vagyok, pláne ha LMBTQ jogokról van szó, de (jelenleg úgy gondolom hogy) én sem lennék kapcsolatban nem megerősítő műtéten átesett emberrel. Ugyanúgy, ahogy pl nálam alacsonyabbal sem, mégsem vagyok alacsonyfób.

Hol olvastál ilyet amúgy? Sok hasonló témájú oldalt követek, de ilyennel még nem találkoztam.

2021. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Ezt a baromságot lefogadom,hogy a nővé műtött nárcisztikus férfiak találták ki,akik nem hajlandók elfogadni,hogy nem kellenek a leszbikus nőknek,se fasszal se anélkül . Őszintén örülök ilyenkor,hogy férfinak születtem és nem kanadai állampolgár vagyok, ott kell ilyen ostobaságokkal szembenéznie szerencsétlen nőknek .
2021. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem transzfób vagy, hanem normális.
2021. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!