Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiús leszbikusokra (butch)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús leszbikusokra (butch) is igaz, hogy ők inkább fiúkkal szeretnek barátkozni, mint a lányos melegek lányokkal?

Figyelt kérdés
leszbikus meleg homoszexuális párkapcsolat transznemű másság biszexuális biszex

2014. júl. 19. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs rossz helyre írtam a kulcsszavakat :S
2014. júl. 19. 20:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek ez a szexualitása és stílusa, még nem lehet általánosítani, hogy kikkel barátkozik. Mindenkinek más és más a viselkedése attól.
2014. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem... egyenlő.
2014. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kapcsolatba állna ez a két dolog egymással.
2014. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Sok esetben a butch csajok ilyen csajcsávó falkákban közlekednek.

Persze, sokuknak vannak fiú haverjaik, akikkel kockulnak, sportolnak, zenélnek.


De ez inkább gender kérdés, mint szexualitás, femme leszbikusok és femme meleg srácok is gyakran tök jó haverok.

2014. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinél hogy van, én biszex vagyok és sokkal jobb a fiu társaság.

Gondolj bele, egy fiús csaj nem szívesen hallgat egy csajos csajt aki csak sminkekről és mások életéről beszél.

Pont ezek miatt van fiú(k) társaságában.

2014. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag fiús vagyok, személyiségre főleg, de nem tudom utolsó, én jobban szeretem egy lány társaságát. Abszolút jól kijövök fiúkkal, meg elvagyok velük, hülyéskedünk stb., viszont, ha választanom kéne akkor lányok szerelem és barátság tekintetében is.


Nem vagyok a sminkek szakértője, de azt is kétlem, hogy a fiúkat és a lányokat csak ennyi választana el személyiségben. Nagyon sekélyek lennének a nők úgy általánosságban, ha csak ebből állna a repertoárjuk beszédtémákat illetően.

Pont azt szeretem bennük, hogy különbözik a nézőpontjuk, gondolkodásmódjuk, de ez nem jelenti, hogy állandó jelleggel a sminkekről meg pletykákról tudnak csak beszélni. Meg kell találni a közös témát.


Bár az is lehet, hogy én vagyok szerencsés és vagyok körülvéve olyan lányokkal, akikben zuhanytálcánál nagyobb mélység van. :)

17l

2014. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fiús lány vagyok nagyon ( bár hetero ) , de rám például igaz, hogy inkább a fiúk társaságát kedvelem. A lányok akiket ismerek sekélyesek és tényleg olyan témák érdeklik amik engem nem, ezzel ellentétben a legtöbb fiúval van közös témám ( gamer vagyok, sorozatmániás .. :D)
2014. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eléggé fiúsnak mondanám magam, és leszbikus vagyok. Legjobb barátom egy meleg srác, és ha külsőre nem is, de belsőre nálam nőiesebb >.< :D

A fiúkkal akikkel jóban vagyok őket inkább havernak mondanám, mert pár témán túl nem voltak mélyebb vagy elgondolkodtatóbb beszélgetéseim. Sok lánybarátommal viszont ki tudjuk beszélgetni magunkat a világból. Mondjuk a divatról és a sminkekről szóló ódáikat szerencsére nem velem osztják meg. :D

Szóval nem kell átlagosítani és skatulyázgatni az embereket, mindenkinek más személyiségjegyei vannak és mindenki más alapján választ barátot, függetlenül nemi orientációjától vagy a stílusától/öltözködésétől.


18/L/L

2014. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!