Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet úrrá lenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úrrá lenni az alaptalan féltékenységen?

Figyelt kérdés
Magamra gondolok. Több negatív tapasztalatom volt már, illetve az önbizalmam sincs a toppon. Sokszor teljesen alaptalanul képzelgek hülyeségekről, kombinálok, amiken aztán feleslegesen emésztem magam és ez szörnyű. A barátomnak nem mutatom ki, mert semmi okom nem lenne rá egyébként és nem szándékozom elijeszteni a kattanásommal. Szóval leginkább belül zajlik ez. Meg akarok szabadulni tőle csak rossz, hogy egyfelől tudom hogy benne tényleg bízhatok, másfelől hiába tudom ezt, mégis csinálom magamnak a hülyeséget és elkezdek kattogni a semmiért. Borzalmas amúgy, nagyon jó lenne végre megszabadulni tőle :/ :/
2021. dec. 7. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Újabb szokásos semmitmondó milliomodik női agyhalál, köszönjük.
2021. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs, mennyire szar benne lenni ebben.
2021. dec. 7. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mert nincs önbizalmad, ezért mindenki mast jobbnak gondolsz magadnál és tudat alatt azt is gondolhatod, hogy miért kellenel pont te a barátodnak, más is kellhet neki és más jobb lehet… amíg magadat nem teszed rendbe ezen a téren, nem fogadod el, nem szereted meg magad, illetve amíg nem abban a felfogásban élsz, hogy akinek te kellesz az igenis téged akar csak és veled akar lenni, addig ezen nem leszel túl. Mert a másik embertől teszed függővé magad és az önértékelésed, ahelyett hogy tudnád, te igenis elég jó lehetsz bárkinek és ha valakinek mégsem kellesz, az nem a te bajod. Én is keresztül mentem ezen, a mai napig dolgozom rajta
2021. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A negatív tapasztalatok sem segítenek, mert nyilván rettegsz hogy újra megfog történni.. de sokminden csak a fejünkben létezik és alaptalan. Persze van aminek van alapja de disztingvalni tudni kell, nagyon tudja ez mergezni az embert és a kapcsolatot is
2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 de tudom éltem ilyen nővel, soha többé.
2021. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyos mértékig pasiként szerettem a féltékeny nőket. Imponált hogy számítok nekik. De van egy fura de gyakori módja a féltékenységnek, a féltékeny fél bebeszéli magának,hogy megcsalják és ő (is) megcsalja a párját, hogy érezze ő másnak értékes.

Drasztikus de hatásos tanács, szakíts a pároddal. Kezd el önállóan felépíteni magad, szinte mini célokkal (pár km séta/futás -5 kiló 2 hónap alatt, magadnak főzés) amikért tenni kell de nem lehetetlenek. Aztán egyre nagyobbakat,önmagad szemében sikeres leszel,az önsikert mások is észreveszik-kisugárzás....És amikor felépűltél akkor kezdj kapcsolatba.

2021. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
haveri társaságod nincs , neki pedig van.. Keveset vagy emberek között és a barátodtól vársz minden fajta szociális törődést.. Találj magadnak elfoglaltságot , barátkozz fiúkkal..
2021. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok, azt elfelejtettem, hogy ilyenkor ha nem szereted meg magad és nem te vagy magadnak a legfontosabb ember az életedben, akkor olyan szeretetet is mástól (legtöbb esetben a barátodtól) vársz el ami már túlmutat az egészséges szinten és nem az ő feladata hogy azt megadja neked
2021. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!