Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb barátomba. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden..Egy pár hónapja ismerem a srácot, de ez idő alatt nagyon közel került hozzám. Együtt járunk suliba, együtt megyünk ebédelni, sok időt töltünk egymással nap mint nap, és élvezzük egymás társaságát. Bármit elmondhatok neki, mindig meghallgat és próbál segíteni. Úgy érzem hogy teljesen beleszerettem. Viszont az a bökkenő hogy 5 éve barátnője van.

Néha olyan mintha ő is viszonozná az érzéseimet, de valószínűbb hogy inkább ő egy kicsit nyitottabb. Például szorosan megölel, megdícséri a hajam, a ruhám, odafigyel rám stb..

Nyilván nem fogok beleavatkozni a kapcsolatukba, bármennyire is szeretném hogy inkább velem legyen. Nem szeretném hogy véget érjen a barátságunk, de fáj ha megemlíti a barátnőjét mellettem.

Ti mit tennétek a helyemben? Lehet az lenne a legjobb ha teljesen ignorálnám és megpróbálnám elfelejteni?



2021. nov. 29. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki a párod is lesz.
2021. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Tini kérdés! Hogy lehet a legjobb barátod valaki, akit néhány hónapja ismersz? Nem kell vele annyi időt eltölteni, pont olyan hamar elfelejted, mint elérte ezt a státuszt.
2021. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-Próbálok másokkal ismerkedni, de senkinél sem érzem azt, hogy ennyire egy hullámhosszon lennénk.


2-Nem vagyunk tinik. A pár hónap alatt pedig nem 2-3 hónapot értek, hanem majdnem egy évet. Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot.

2021. nov. 29. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudat alatt már kikacsingat a mostani kapcsolatából, azért is tudott ilyen közel kerülni hozzád, meg szerintem nőként is tekint rád. Lehet csak arra vár, hogy te is jelezz neki, és akkor szakít a barátnőjével. Sajna vannak olyanok, akik nem tudnak kilépni egy kapcsolatból, ameddig nincs egy új kapcsolat, amibe majd beleléphetnek.

B opció, hogy tetszel neki, és tudat alatt unja a mostani barátnőjét, de még szereti is, meg lelkiismeret furdalása van attól, hogy kifelé kacsingat, így önuralmat fog gyakorolni és addig nem szakít a csajjal, és nem jön veled össze, amíg a csaj nem ad rá nyomósabb indokot. Mert azt, hogy ráunt nem akarná bevallani, felvállalni.

Azért nem vázoltam fel azt, hogy barátnak kezel, mert nekem is van fiú barátom, akivel baromi jóban vagyunk, és nem ölelgetjük egymást, és nem is dicsérgeti a hajam. Előbb szólna be a hajamra, mint hogy megdicsérjen. Ironikus módon ő nem olyan kedves velem, mint veled ez a srác, de még így is kaptam tőle szexuális ajánlatot, szóval ha még kedves is, akkor tuti bejössz neki :D

De én nem tennék semmit, mert nem én akarok az ok lenni, amivel végre ki tudja mondani a csajának, hogy legyen vége. Csak simán várnék és mellette ismerkednék és ennyi. Bár könnyű ezt úgy mondani, hogy nem én vagyok szerelmes XD

2021. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én helyzetemet írtad volna le. Pár hónapja én is ebben a cipőben járok, mint te, nálunk is így kezdődött. De itt nem állt meg a történet, az történt, hogy a fiú barátom nem bírt magával és egy találkozás alkalmával megcsókolt, amit én viszonoztam. Utána közölte, hogy szereti a barátnőjét (ők is pont 5 éve vannak együtt), és nem akarja elhagyni, így maradtunk barátságban. Viszont a csók óta hiába próbálkozunk megjátszani, nagyon nem baráti a kapcsolatunk, érezhető a kémia a levegőben, és hiába próbálná magával elhitetni, hogy a másik lányt szereti csak, nem tudja megállni, hogy ne érjen hozzám meg ne találkozgassunk.

Ezek alapján szerintem nálatok is ilyesmi lehet. Mazochista a srác. Kényelmes neki a kapcsolata, elmondhatja magáról, hogy nincs egyedül-de ahogy fentebb is írták-, titokban vágyik a változatosságra, a flörtre,izgalmakra. Szerintem ha sokat foglalkozik veled és tesz szexuális utalásr is (vagy majd tenni fog), akkor te is tetszel neki. Előbb-utóbb az ilyesmi úgyis kibukik. És annyira a szívemből szóltál, mikor mondtad, hogy nem szereted, ha említi a barátnőt. Én is legszívesebben sírni tudtam volna, mikor enlegette.

2021. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyedben gyorsan lepippantanám.
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kalandozik. Többet ne várj.
2021. dec. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!