Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok/ férfiak miért féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/ férfiak miért féltek kezdeményezni egy lánynál/nőnél? Szerintetek egy nőnek/lánynak kéne meg tennie az első lépést? Ha tetszik nektek egy nő/lány miért nem kezdeményeztek? Miért vannak a mai világba ennyire be szarva a fiúk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 22:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
17%

Mert ami a nőknél 100 egonövelő kezdeményezés, ami azt érezteti velük hogy kelendők.

Az a férfiaknál 100 egocsökentő lebőgés, ami csak azt erősíti bennünk férfiakban hogy a kutyának se kellünk.

2021. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
A mai világban nem gond, ha a nő kezdeményez.
2021. dec. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam le a kezdeményezésről, mert túl ronda és alacsony vagyok ahhoz, hogy kapcsolatom lehessen. Egyébként a nő is nyugodtan kezdeményezhet.
2021. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
42%
#13 már ne is haragudj, de ez így bullshit. Kezdeményezésről és amúgy a csajozásról akkor mondunk le ha olyannal vagyunk akivel hosszú távon tervezünk, horribile dictu megnősültünk. A férfi ideál jóval tágabb spektrumú mint a női, persze magasabban is van a léc de az a helyzet, ha alacsony vagy, nem úgy kell csajozni mintha magas lennél. Egy szőke gyerek ne a latin macsót adja elő és egy kigyúrt átlagos magas férfi ne a mackósságra építsen.
2021. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
#14 jah, #8 voltam
2021. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

A fent leírt női tahóságokon túl:


Bezzeg, ha kezdeményeznek az a baj, mert nem ismerkedtek

- utcán,

- munkahelyen,

- könyvtárban,múzeumban,

- strandon,

- buliban, koncerten, sporteseményen,

- túrán, edzőteremben,

- kávézóban, kocsmában,

- vonaton, buszon, bkv-n,

- semmilyen ügyfélszolgálatos, eladó, pultos, ügynök pozícióban

- interneten,

stb.

Mindegyikhez van full kamu bla-bla-bal indok.


Aztán tádámm! Jön helyes/magas/gazdag/jó státusz/stb. pasi és mégis ismerkedtek. Nahát, micsoda meglepő ocsmány kettős mérce. :D

2021. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

#16 nem értem, hogy ezzel mi a problémád. Te is válogathatsz, ők is.

És a "helyes/magas/gazdag/jó státusz/stb" sem garancia semmire. Dumáltam már ki ilyen ember kocsijából nőt csóró egyetemista koromban, hogy aztán lekoptassuk haverral, mert ocsmány módon pattintotta le őt. Az tette be az ajtót a kisasszonynál, amikor elvittük ultizni egy füstös, lepukkant kocsmába.

#8 voltam

2021. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
A probléma a kettős mércével van. Meg a hazudozással. Még jó, hogy beleírtam :D
2021. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
#14 A nők ízlése szinte teljesen egyforma. Alacsony férfi pl. egyetlen nőnek sem kell.
2021. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
43%
#19 nem gondolod, hogy ha ez így lenne, akkor nem is lennének alacsony férfiak? Tudod, evolúció meg ilyenek...
2021. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!