Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ennek a változásnak az oka?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori, de a lényeg annyi, hogy egy sráccal korábban összejöhettünk volna de nem jöttünk, ő akkor úgy látta hogy nincs nálam esélye én meg akkor voltam túl egy friss szakításon, emiatt egy másik csajjal jött össze és 2 éve együtt is vannak. Az utóbbi 1 évben viszont a mi kapcsolatunk is elmélyült. Eleinte csak nagyon elszórtan találkoztunk, kb. 2 havonta váltottunk üzenetet, és volt hogy fél évbe is beletelt hogy összefutottunk. Próbaltam titkolni a barátságunk érdekében hogy vonzódom hozzá, de nem sikerült, rájött hogy bejön nekem. Viszont én is úgy érzem hogy én is neki, mert mindig megérint és óvatosan flörtöl. Mondta is hogy úgy erzi hogy néha már átlépünk hatarokat amit nem kéne és hogy szokjunk le erről, ezt részemről sikerül is tartani, rajta pedig látom hogy hiába mondja, nem tudja, amióta látta a jeleket hogy bejön nekem, nem telik el úgy hét hogy ne találkoznánk, ne beszélnénk és mikor nagyon szomorú vagyok telefonon is fel szokott hívni.

Miért lehet hogy bár más nővel van, mióta megtudta hogy vonzódom hozzá velem is jobban foglalkozik?



2021. dec. 27. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem bír uralkodni magán. A párja érdekében nem is kellene olyan nővel találkoznia, akinek tetszik. Nem korrekt. Mert ezzel téged is bánt. Lehet, hogy a csók lesz a következő, aztán a szex. De még ha össze is jön veled… gondold magadat a lány helyébe. Ha veled összejön, akkor legközelebb te leszel a párja akinek a háta mögött mennek a flörtölések.
2021. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!