Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes megmondani a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megmondani a csajoknak a mérföldkő előtti lelkiállapotot is, vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Pl. amikor teszel valamit, de nehezen, mert tartasz a visszautasítástól. Aztán mikor túl vagy rajta, és sikeres volt az akció akkor elmondod neki: pedig olyan bizonytalan voltam, féltem.


Feltehetően azért fogadott szívesen ezt-azt, mert latta a férfit bennem. Ha elmondom neki, hogy igazából az csak látszat volt, akkor csökken az értékem, nem?


Fogjam be a számat, és ne beszéljek a félelmekről?


2021. dec. 27. 21:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk inkább afelé hajlok, hogy ne mondjam el.


De mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2021. dec. 27. 21:45
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Utálom, ha valaki adja a macsót. Mindenki fél valamitől, ha nem mondja el, ne mondja, de az nekem nem igazi kapcsolat. Akkor inkább maradok egyedül. Nekem egy igazi ember kell, ha boldog, szomorú, fáj valami, fél valamitől... aki ezeket nem vállalja, azt úgy veszem, félrenevelték, és nem képes normális kapcsolatra.
2021. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is vannak nők akiknek jol esne ez az info. Szerintem ezzel is kimutatod érzéseid mélységét. Ez felemeli a nőt nem taszitja.
2021. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ kinek mondja. Szerintem cuki hogy így írja hogy be volt tojva. 😄


Amugy szerintem valamilyen szinten minden pasi fél először a kiszemelt nőtől, hogy harap, kivéve az extra önbizalmas pasik vagy az egoisták.

2022. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet a nő is be volt tojva. Amugy elképzeltem hogy eleinte elszaladnak ijedtükben egymás elől mint az Oltári nő című filmben Julia Roberts.Ezt lehet férfiasság mögé is rejteni vagy nőiesség mögé hogy szalad a másik elől?
2022. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki a gyenge királykodókat szereti nagy mellénnyel, azoknak a lányoknak ne mondd el.

Aki meg az valódi férfiakat szereti, azoknak nyugodtan elmondhatod. Ez esetben számíthasz rá, hogy ő is el fog mondani olyan dolgokat, amiktől még emberibbnek fogod látni őt.

2022. dec. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!