Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl fogok lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl fogok lépni valaha? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok ez egy elég hosszú történet lesz.

Volt nekem egy barátnőm 14 éves koromba jöttünk össze és az az igazi nagy szerelem volt fél év után megtudtam hogy sajnos nagyon beteg. Próbáltam lelki támaszt nyújtani neki ami szerintem sikerült is mindent elmondott nekem és mellettem mindig mosolygott sokszor náluk aludtam és igazán szerettük egymást ám egy nap amikor vele aludtam (itt már 16évesek voltunk) felkeltem mellette és adtam neki egy puszit de semmit nem reagált rá.. csak feküdtem mellette és sírtam miközben magamhoz öleltem amikor bejött az anyukája és látta hogy a kislánya elhunyt. Leült az ágy szélére és elkezdett ő is sírni.. én voltam az utolsó aki megölelhette és puszit adott neki. Imádtam mindennél jobban és vele terveztem a jövőt.. Most leszek 21 éves és még nem volt más barátnőm azóta mindenkiben őt keresem és tudom hogy soha nem fogok olyat találni és mélyen legbelül szerintem nem is akarok,sokat sírok miatta mai napig és nem tudom hogy mit tegyek. Szerintetek el kellene mennem pszichológushoz? Köszönöm ha végigolvastátok



2022. jan. 4. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Már rég menned kellett volna pszichológushoz.
2022. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. MINDENKÉPPEN keress meg egy pszichológust. Nagyon súlyos trauma ért téged, nagyon fiatalon - egyedül nem tudod ezt megoldani, nem tudod feldolgozni. Fogadd őszinte részvétemet több év távlatából is! :(((
2022. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mindenképpen!

Barátnőm apukája fiatalon meghalt 3 gyereket hagyott maga után. Anyukája kész idegroncs lett. Nyugtatóra ivott kb 5 éven keresztül a jó, szép középosztálybeli családból majdnem hajléktalan lett a család. Aztán az anyuka talált magának egy helyes fazont, aki elvált volt, gyereke is volt. A csávó ha jól tudom pénzes is volt, viszont ő is szeretett inni. Együtt voltak 2 évig. Jegyesek is voltak és az életük felfelé ívelt. Az alkoholt is próbálták kordában tartani. Majd egy reggel néztek valamit a tvben az ágyból mikor a csávó sztrókot kapott. A mentősök még visszahozták, de kómába került és pár nap múlva lekapcsolták. 2 év kemény ivás következett az anyuka részéről. Volt, hogy a kocsma wcben aludt el majd mikor felkelt visszaült inni. Azóta jobban van. Nem iszik, unokái vannak és ha jól tudom most nincs senkije, de ezt sose fogja igazán feldolgozni. Úgyhogy menj el orvoshoz. Nem fogsz ezen túl lenni teljesen soha, mert első szerelem és tragikusan is végződött, de tovább fogsz lépni. Ő is ezt akarná. Szóval fel a fejjel és ne feledd még fiatal vagy és előtted az élet

2022. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nyugtató az nálam is napi szinten van de sose iszok rá
2022. jan. 4. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el pszichológushoz.
2022. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az se segít hogy 2-3 havonta meghívnak vacsorázni a szülei és olyankor abban a szobában abban az ágyban alszok
2022. jan. 4. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az a legrosszabb ötlet, hogy mindig ugyanabba a szobába alszol, még akkor sem, hogyha ez "csak" 2-3 havonta történik meg.

2022. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából én úgy érzem hogy lelkileg rendben vagyok csak hiányzik és Nemtudom elfelejteni

Amióta elment sokkal jobban értékelek minden percet és úgy élek ahogy az neki is tetszene ha mellettem lenne

2022. jan. 4. 17:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek pszichológushoz és köszönöm a válaszokat
2022. jan. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!