Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom szeret néha pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom szeret néha pár napot egyedül lenni, akkor nem szeret kevésbé?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt, kb 5 hónapja vagyunk együtt, és ha együtt töltünk mondjuk egy hétvégét, akkor azt mondja, hogy az utána való napokban nem szoktam neki még hiányozni, mert neki jól esik kicsit egyedül is lenni. Nekem ez meg rosszul esett, mert nekem is fontos az énidő, és nem akarom, hogy állandóan összenőve legyünk, de már volt szó róla, hogy egy év múlva összeköltözünk, mert más városban élünk, viszont hogy akar így együtt élni, ha egyedül is szeret lenni? Akkor mindennap látnánk egymást… Én se akarok rajta lógni állandóan, mert vannak barátaim, hobbijaim, de én például nem bánnám, ha minden este egymás mellett aludnánk el. És nehéz megértenem, hogyha valaki nem annyira ragaszkodó, akkor nem azt jelenti, hogy kevésbé szeret?

2022. jan. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ez azt jelenti, hogy szereti a saját programjait is. Nyilván ez együttélésnél úgy működik, hogy minden este egymás mellett alszotok! Ettől függetlenül mindketten csináljátok a hobbitokat, találkoztok barátokkal, nyilván együtt a közösekkel is.

2022. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem jelenti azt, csak valószínűleg a párod introvertált és igényli ezt. Én is az vagyok, szóval teljesen megértem, nekem is volt ilyen, nem igényeltem, hogy minden nap találkozzunk. Már 5 éve vagyunk együtt és 3 éve össze is költöztünk, covid miatt meg egy elég hosszú időszakig kb 0-24-ben együtt voltunk egy másfél szobás lakásban, de nem volt vele gond, mert tudtuk egymás mellett csinálni a saját dolgainkat. Szóval egy helyiségben voltunk, de mégis tudtam egyedül lenni kicsit. Úgyhogy nem mondom, hogy ez intő jel lenne és ne működhete.

Persze ez csak az én példám, magamból indulok ki, nem biztos, hogy a párodnál is ez a helyzet, de reális esély van rá, úgyhogy ne érezd emiatt rosszul magad. Beszéltetek már erről? Párom nálunk is az elején magára vette, hogy én miért nem akarok annyit találkozni, de pár beszélgetés után megértette és elfogadta, hogy ez nem róla szól és nem vele van bajom, csak időnként egyedül akarok lenni.

2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Megnyugtató, hogy mások is így vannak vele. Mi is elég sok időt szoktunk együtt tölteni, általában több napot, és van úgy, hogy egy szobában vagyunk, de mondjuk az egyikünk olvas, a másik tanul, szóval ezzel nekünk sincs problémánk, megoldjuk és ez a része jól működik, én inkább csak hosszútávon gondolkodtam el, hogy nem tudom, hogy zavarná-e egy idő után, ha mindennap látna. De valószínűleg ő akkor kevésbé ragaszkodó típus
2022. jan. 5. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a párom eléggé magánakvaló, és mondta is, hogy neki kell az egyedüllét. Volt hogy nem is irt vagy elvonult...na nem egy egész napra, de néhány órára. Azt se szerette ha irásban zavarom. Aztán a covid úgy hozta, hogy nálam ragadt...és onnantól fogva 0/24 együtt vagyunk..olyannyira, hogy már semmi időt nem töltünk külön és ezt ő igényli igy. Mehetne ha akarna de nem akar.
2022. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Ettől a felkapott “énidő” szövegtől már kiütést kap az ember.

Amúgy, igenis szükséges a magánélet megélése párkapcsolatban is.

Ha nincs külön töltekezés, a kapcsolat kiüresedik, bepunnyad.

2022. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek egyedül lenni, az embernek szüksége van magánszférára. Szerencsére a barátom is ilyen, így nem ment a kapcsolat rovására.

N

2022. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!