Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg éri kezdeni cigány lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri kezdeni cigány lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy szép roma lány a munkahelyen (gyár). Én targonca kezelő vagyok, ő pedig gépkezelő. Gyönyörű szép jó fej kedves és aranyos. Jelenleg csak barátok vagyunk, bár kezdek egyre többet érezni iránta. Meg a jeleiből én úgy vettem észre, hogy is irántam.


Szóval megéri egy roma lánnyal kezdeni? Mert a barátaim, családom nem repes az örömtől. Nektek vannak ez ügyben tapasztalataitok? :)


Én 23, ő 19.



2022. jan. 8. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Minden nővel megéri kezdei. Van, ami összejön és tök jó es van, amiből tanúlsz! Attól, hogy roma, még lehet normális. Annó, volt egy roma osztálytársam, szintén lány. Nagyon rendes csaj és a családja is az. Becsületes, dolgos emberek. Valószínű, hogy a családod, előítéletes. Ne foglalkozz velük. Ha szereted azt a lányt, akkor beszélj vele. Legyetek együtt! A családod, majd elfogadja, ha megismerik és látják, hogy normális. Ha meg nem, szard le:) 24f
2022. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
NEM!
2022. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
73%
Az első válaszoló szerintem teljesen jól leírta! Mindenképp próbáld meg, s majd kialakul valami. Az a fontos amit ti éreztek és ha a barátaid, s a családot nem így gondolja, akkor hanyagold őket! Attól még, hogy valaki roma még lehet becsületes és rendes
2022. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg!
2022. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A származás ne álljon útjába a boldogságotoknak, és különben is, a szívnek amúgy sem lehet parancsolni.
2022. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Tudnék mesélni:)
2022. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Inkább ne

Benne van a vérében az amitől az

2022. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
#" 6 ...Tudnék mesélni:)" Nosza rajta! Ne kimélj minket! Ne csak igérgess!!!
2022. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)


6


Ha akarsz, szívesen mesélhetsz...akár privátban is.

2022. jan. 8. 21:24
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2022. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!