Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves magyányos emberek! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves magyányos emberek! Ti mikor éreztétek először, hogy kellene egy társ? Másfél éve vagyok egyedül, de meg se fordul a fejemben, hogy kellene valaki. Ez vajon változni fog vagy én ilyen típus vagyok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek hullámvölgyek, van aki nagyon jól el van egyedül is, de biztos lesz majd, amikor egyszer csak rád jön az ismerkedhetnék.

Annyi, hogy viszont ha "ilyen vagy", annyira beleszokik az ember a jóba, hogy egy idő után akarna ismerkedni, de visszahúzza a félelem meg a kényelem, hogy egyedül csak magának kellett megfelelni.

2022. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2-3 hónap.
2022. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019 októberben ért véget a legutóbbi kapcsolatom. Elvoltam így jó sokáig, egészen pontosan 2021 augusztus - szeptemberig. Akkor éreztem magam a leginkább magányosnak, nagyon egyedül voltam, semmihez nem volt kedvem, csak egy társat szerettem volna. Október végén lett is :) Úgyhogy nem volt sok idő ez a rossz korszak, de azért megviselt.
2022. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretnék végre egy kis nyugalmat. Nem kéne senki vagy 2 évig.
2022. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2017 novemberben hagytak el.

Most már jó lenne,ha lenne egy társam, párom, de annyira bizalmatlan vagyok már,hogy nem hinném, hogy lesz. Olyan törte össze a szívem, akire az életemet tettem rá.

2022. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!