Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy 17 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy 17 évesen, hogy senkinek nem fogtok kelleni, sosem lesz senki, aki szerelmes lesz belétek, hogy egyedül fogtok meghalni?

Figyelt kérdés
Én 17 éves fiú vagyok, és már 2 éve érzem ezt. Depressziós vagyok, és főleg a külsőm miatt sokat szorongok, sosem voltam megelégedve vele, gyakran meg is találnak a kinézetem miatt. Egyébként szeretek verseket/novellákat írni, egyik novellám volt 1. helyezett is pályázaton, zongorázni tanulok, négyes-ötös tanuló vagyok, nem iszom/dohányzom. Gyakran gondolok arra, hogy sosem lesz senkim, és így értelmetlen az amúgy sem boldog életem.

2014. ápr. 2. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Te nem az én fiatalabb énem vagy?
2014. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen kicsit még korai magadat temetni. Később új társaságokba fogsz kerülni, megismersz másokat, érik a személyiséged, és egészen máshogy látod majd.
2014. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mr. Truth ***** válasza:

#1

Nem lehet hogy te irtad ki a kkérdést két éve... Csak kissé lassú neted voltés most ért ide? :D

2014. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ilyen gyerekes dolgokkal még nem foglalkoztam. Akkor még volt élet... :D
2014. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én lány vagyok, de a korodban nekem is voltak ilyen gondolataim!
2014. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sorstárs.. :D 16/L
2014. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Testvér! Egyidősek vagyunk. ('15-ben 18 körül) Volt 14 évesen egy éves kapcs.-om, komolynak, tartósnak indult, de kudarcba fulladt. 3 évbe tellett viszonylag kiheverni, eleinte durva volt, aztán az idővel összeforrtak a sebek. Az utóbbi évben próbálkozok udvarolni, edig érdemi siker nélkül, de tudom, hogy nem szabad ilyen borúlátó szemléletet felvenni, mert az semmi jóra nem vezet, aláássa az önbecsülést, magabiztosságot stb., ami pont szükséges a sikerhez. Fel sem merül bennem, hogy nem jön össze a hölgyekkel valami. Előttem él a jövőképem, tudom, milyen barátnőt, majd asszonyt szeretnék, és addig hajtok, míg el nem érem a célt. Hisz ez az élet egyik legfontosabb dolga, sok múlik a párkapcsolatokon.! Sikerülnie kell, és kész.

Gondolj bele abba, hogy hasonló a helyzet a női nemnél is, ők is szeretnének normál esetben egy szerető párt, ugyanazt keresik, mint te, csak férfiba. Miért pont te ne felelnél meg senkinek? Persze kell az önkritika, meg, hogy legyen mit szeretni, becsülni benned, de azt hiszem, nálad nem ezzel van a baj. Fel a fejjel! Ha ezt látod az életed értelmeként, akkor fektess nagy hangsúlyt rá, és hódítds meg egy hölgyet, aki majd méltó lesz az odaadásodra.! Fontos viszont, hogy az erőltetés nem feltétlen célravezető. A depresszió megöl, ha élni akarsz, lépj ki belőle! Na igen, pont ez, hogy az életkedvet is kiöli. Az "amúgy se b." életedet boldoggá tudod tenni, hidd el! Lehet, hogy változtatnod kéne, és ez lehet, hogy fájna, ill. áldozatokkal jár! Higgy magadban, tudd, mit akarsz, és állíts fel fontossági sorrendet, célokat az életben. "Karrier, vagy boldogság? Döntsél, riadó!" - FankaDeli értékrendjét tükrözi ezen szövege; na ő az az ember, aki pontosan tudja, hogy mit akar, -és gondol, lehet tőle tanulni. Próbáld megérteni a számait! Ha pl. te egy boldog családfőként szeretnél majd élni, akkor sejtsed, hogy pontosan miképp, és rendelj ennek mindent alá, mert ebben az esetben lehet, hogy pl. b*szhatod az iskolai eredményed, ha a depesszió felemészt, és egy idegroncs emberként nem lehetsz boldog családapa, mert te fogod a "bajt szítani". Punnany Massif szövegrészlet, hallgasd meg, és értsd meg az összes számukat, hiszem, hogy a pozitív életszemléletük kihúz a depiből, ha te is úgy állsz hozzá.! Ha képes vagy megfogalmazni az életcélodat, rájössz, lehet, hogy annak eléréséhez mondjuk nem teheted meg, hogy ragaszkodj pl. a kimelkedő osztályzatok eléréséhez. Meg kell nevezned a célokat és az eszközöket is! Az iskola, munka -hely, pénz, telefon, kocsi pl. számomra mind eszközök a célok eléréséhez, nem célok.! Kitartást, elszántságot, és sok boldogságot kívánok, kedves ember-, és honfitársam.! U.i.: Hidd el, ha akarsz, tudsz jobbítani a megjelenéseden, de ettől függetlenül így is van, aki el fog fogadni. 2. Az életed már eddig sem volt értelmetlen, hidd el! 3. A világ legjobb nyelvén gondolkodsz, csodákra vagy képes!

2015. nov. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Tudom hogy régi kiírás de na xd

#4

Ilyen gyerekes dolgokkal 17 évesen nem foglalkoztál? Xddd mikor? 20on évesen érdekelt ez a "gyerekes" téma?😅😂😂😂 vagy mi?😂

2018. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A lány verziód vagyok..
2018. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így érzek..

16/L

2018. nov. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!