Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem örökre nyomot hagy a lélekben és van, hogy előjön a semmiből?

Figyelt kérdés

Már 4 éve lesz tavasszal, hogy szakítottunk. Nem volt csúnya szakítás, az azt követő időszakban voltak inkább rosszul elsült erőltetett találkozások, de ez semmit sem számít. 2 évig tartott, kellett egy kis idő, hogy túl tegyem magam rajta, mert nagyon szerettem őt. Azóta volt több kavarásom, most egy 2 éves kapcsolatom, bár nem állunk jól, elég labilis az egész meglátjuk mi lesz. Ettől eltekintve, néha eljön egy honvágyhoz hasonló érzés, amikor a semmiből jut eszembe az első szerelem. Ilyenkor vele álmodok, rákeresek a közösségi oldalakon, de nem reagálok semmire, nem követem, nem írok neki. Csak azt érzem muszaj látnom őt. Aztán elmegy egy hét és hónapokig eszembe sem jut. Majd jön egy zene, egy véletlen találkozás az utcán (köszönő viszonyban vagyunk) vagy a legjobb barátnőjével pár szóváltás és előjön megint. Viszont most ok nélkül jött elő, sőt régebben is volt ilyen de akkor betudtam annak, hogy még viszonylag friss a szakítás.


Tapasztaltabb emberek véleménye érdekelne. Létezik az, hogy sose fog eltünni az életemből? Ti hogy éltétek ezt meg, volt ilyenben részetek?


F/22



2022. jan. 20. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én hozzá is mentem 25 év múlva, mikor újra találkoztunk. és elváltunk.
2022. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.


Az első kapcsolatom nekem is fura volt, az első szerelem pedig szintén nem szokott előjönni. Sőt, a második sem. Sőt, egyik sem. :D


Esetleg az adott időszakok, amikor jobban ment a szekerem, jobban éreztem magam, jobban néztem ki, stb, amik eszembe jutnak és hiányolok, de konkrét személyeket abszolút nem és ez így is van jól.

2022. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nekem a napokban az első barátnőm jutott az eszembe, meg jár az eszem rajta most is, 10 éve volt kb, de mai napig nem tudom elfelejteni, szinte minden pillanatára tisztán emlékszek. Ez ilyen, az első az mindig megmarad az emberben.
2022. jan. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is odavagyok a kamaszszerelmemért, 20 éve. Álmaimban pörgetem le a szerelmes jeleneteket vele.
2022. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ELőző válaszolók : mesélnétek a szerelmetekről, illetve hogy hogy hagyott nyomot ? Milyen gyakran bukkan fel a gondolataitokban ?
2022. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!