Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem örökre nyomot hagy a lélekben és van, hogy előjön a semmiből?

Figyelt kérdés

Már 4 éve lesz tavasszal, hogy szakítottunk. Nem volt csúnya szakítás, az azt követő időszakban voltak inkább rosszul elsült erőltetett találkozások, de ez semmit sem számít. 2 évig tartott, kellett egy kis idő, hogy túl tegyem magam rajta, mert nagyon szerettem őt. Azóta volt több kavarásom, most egy 2 éves kapcsolatom, bár nem állunk jól, elég labilis az egész meglátjuk mi lesz. Ettől eltekintve, néha eljön egy honvágyhoz hasonló érzés, amikor a semmiből jut eszembe az első szerelem. Ilyenkor vele álmodok, rákeresek a közösségi oldalakon, de nem reagálok semmire, nem követem, nem írok neki. Csak azt érzem muszaj látnom őt. Aztán elmegy egy hét és hónapokig eszembe sem jut. Majd jön egy zene, egy véletlen találkozás az utcán (köszönő viszonyban vagyunk) vagy a legjobb barátnőjével pár szóváltás és előjön megint. Viszont most ok nélkül jött elő, sőt régebben is volt ilyen de akkor betudtam annak, hogy még viszonylag friss a szakítás.


Tapasztaltabb emberek véleménye érdekelne. Létezik az, hogy sose fog eltünni az életemből? Ti hogy éltétek ezt meg, volt ilyenben részetek?


F/22



2022. jan. 20. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Vannak emberek, akik csak egyszer szeretnek. Én is ilyen vagyok. Élem az életem, de a lelkem mélyén még mindig nem tudtam belenyugodni, hogy mi ketten szétmentünk és semmi nem maradt utánunk. Lehet, igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy ez a szerelem már nem a személynek szól, hanem az emlékeknek és az életérzésnek, amit a szeretett személlyel éltünk. A végeredményen nem változtat, mert nem tudok továbblépni, kötődni másokhoz egy foknál jobban. Azt mondják, majd jön magától, de nem. Csak megy az idő és kifutok a fiatalságomból, de még mindig arra vágyom, akivel elkezdődött.
2022. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
#1: És hány éves vagy? Mert ha nem múltál egy 50-60, akkor elég korai ez a kijelentés :D
2022. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer voltam szerelmes...mindkétszer ugyanabba a férfiba, 10 éve is és most is.Nem tudom, mi fogott meg benne ennyire, mert ez idő alatt nem is találkoztunk, teljesen megváltozott, de akkor is ő.El kellene engednem..de nem sikerül,pedig mindenki máson,aki előtte és "közbe" jött az életembe, elég könnyedén túltettem magam.
2022. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Nagyon remélem, hogy igazad lesz és elhamarkodtam. :)
2022. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kérdés engem is foglalkoztatott nagyon!


Bár te még szerintem nagyon fiatalka vagy.

Én nem tudok sok év távlatot mondani, a gimis első szerelmemre máig sokszor gondolok vissza, pedig annak már 13 éve. Az első hosszú kapcsolatom kb, 1,5 éve ért végleg véget, a mostani kapcsolatom fél éve virul. Az exemre inkább kárörvendően gondolok vissza.


De a barátomnál meg az a fura, hogy az ő kapcsolata kb 4,5 éve véget ért, de mivel őszintén el szokott mesélni részleteket, ezért szinte sajnálom őt, hogy véget ért neki, így visszakanyarodva érdekel mások válasza a kérdésedre, mert ez a szerelem egy fura dolog.


A mostani igen komolynak és biztosnak mondható kapcsolatom inkább megnyugvás, akit szívesen elfogadok gyermekeim apjának és egy percig nem kételkednék.


25/L

2022. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 30 leszek, és néha most is az a lány jelenik meg az álmomban, akibe a gimiben szerettem bele. Pedig már rég nincs vele semmilyen kapcsolatom, és nem is nagyon gondolok rá.
2022. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
# 5 szerencsétlen béta papucs mostani barátod
2022. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

elmulik, mint minden.:)

egy 40 -es no

2022. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még megy az M3-on az “Első szerelem” sorozat. Az MTV indította. Lehetett jelentkezni, s a tévé felkutatta a jelentkező 10, 20, 30 évvel azelőtti első szerelmét, és a nyilvánosság előtt találkoztak megint, és elmesélték a történetüket. Természetes, hogy valami miatt időnként előjönnek az emlékek. Persze az a jó, ha szép volt.
2022. jan. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
Nàlam nem. Az első egy súlytalan kapcsolat volt szàmomra.
2022. jan. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!