Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van itt annyi kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt annyi kérdés arról, hogy egy férfi bunkó a barátnőjével, miért nem hagyják el ezeket a pasikat a nők? Én férfiként nem szeretem, ha egy nő bunkó velem, azonnal szakítanék.

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nőknek párválasztáskor a személyiség nem tényező. Az csak egy probléma, amit meg kell oldani utólag.
2022. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ocsmány nők
2022. jan. 21. 10:06
 3/17 A kérdező kommentje:

Vagyis: nem a nők ocsmányak, hanem, akik ilyen kapcsolatban vannak, azok a nők.


Ha èn ilyenben lennèk èn is ocsmány lennèk.

2022. jan. 21. 10:10
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Párkapcsolatokban fontos (férfiaknál is), hogy ne azt nézd mit mond az illető, hanem azt, hogy mit csinál.


Ha azt látod, hogy egy nő családon belüli erőszakra panaszkodik, az azt jelenti, hogy olyan férfi kell neki szexuálisan, aki ezt csinálja.

2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem ezt nőként, pedig már regényeket olvastam az ilyen kapcsolatok dinamikájáról, hogy ne basszanak fel annyira ezek a szerencsétlenek a bénaságukkal, de még mindig undorodom tőlük és hülyének tartom őket.
2022. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kell nekik az életszínvonal de jobbat nem tudnak összekaparni.
2022. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Akkor kapsz egy őszinte választ:


Egyszer voltam ilyen kapcsolatban 19 évesen.

Az elején nem volt bunkó. Azért jöttem össze, mert sokat csalódtam már a pasikban, és abban hittem, hogy ha komoly kapcsolatot akarok, ami első perctől fogva felvállaltan komoly, nem vernek át, akkor olyan pasival kell sajnos összejönnöm, aki nem vonzó, nem kell sok nőnek.

Így tettem, aztán nemcsak bunkó volt, hanem súlyosan zsarolt, bántott. Az első pár hónapban a teljes ellentéte volt, kb. királynőként kezelt, óránként mondta, mennyire szeret, stb.

Életszínvonalat nem kaptam tőle, mivel a szüleimmel éltem én is, és ő is, ráadásul ők szegények voltak.

Azért nem hagytam el rögtön, mert semmi tapasztalatom és önbizalmam nem volt, valamint állandóan bőgve kért bocsánatot és a rengeteg stresszre fogta, meg mindig megmagyarázta azt is, hogy lehetetlen természetem van és emiatt én hozom ki belőle, hogy ilyen dühkitörései legyenek felém.

7 hónap kapcsolat után elhagytam, sosem mentem vissza hozzá, pedig megfenyegetett azzal, hogy szórakozásból megfojtogat, kirúgat az egyetemről, lejárat az ismerőseim előtt, néha meg azzal, hogy öngyilkos lesz.


Ő volt az ocsmány, nem én.

2022. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
7. Képes voltál direkt olyannal összejönni aki nem tetszik. Gratulálok gusztustalan vagy és ocsmány.
2022. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Viktor apánk miatt. Szerinte a család a legfontosabb, mégha xar is.
2022. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

8

Tetszett az elején, csak belsőre (amíg nem ismertem az igazi arcát). Nem vagyok sem gusztustalan, sem ocsmány. Csak naiv h.ülye voltam, ezért hittem a mesékben, hogy az ilyen lúzer gyerekek rendesebbek párkapcsolatban.

2022. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!