Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meghalnál a szerelmeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalnál a szerelmeddel együtt...?

Figyelt kérdés

Úgy hiszem, hogy akkor van tiszta és mély szerelem két ember között, ha nem tudnak és nem is akarnak egymás nélkül élni. Tehát a halálba is együtt mennek vagy legalább is követnék egymást.


Mit gondoltok erről?



2022. jan. 22. 18:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem érzem magam Rómeó és Júliában. Én nem nyírnám ki magam.
2022. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

És a gyerekekkel mi lesz? Amúgy igen, optimális esetben egy boldogan leélt teljes élet után egymás kezét fogva kb egyszerre távozunk, őszintén szólva én ezt szeretném elérni, ha már valahogy meg kell halni. De ha pl most, jelen pillanatban meghalna, akkor amellett, hogy én összetörnék és iszonyú sok terápiára lenne szükségem, hogy egyáltalán tovább tudjak lépni, ott van a másfél éves kislányunk meg a hamarosan megszülető kisfiunk, rájuk is gondolnom kell- sőt, ami azt illeti, miattuk muszáj lennék erősnek lenni és kitartani, mert más lehetőség nincs.


Egyébként azt gondolom, hogy ha igazán szereted a másikat, akkor is azt szeretnéd hogy boldog és teljes életet éljen, ha te már nem lehetsz ennek a részese. És a túlélő embernek meg a saját képességei és lehetőségei szerint igenis kötelessége ennek eleget tenni, ha tiszteletben tartja az egykori párját.

2022. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt a fajta hozzáállást beteges, túlromantizált, túlidealizált maszlagnak gondolom. Ha már Rómeó és Júlia, amikor az ember belegondol abba, hogy az egész történet egy 13 éves lány és egy 17 éves fiú 3 napos kapcsolatáról szól, amelynek a következményeképpen 6 ember meghal, egyből nem tűnik annyira romantikusnak.. Persze ehhez kell kettőnél több agysejt.
2022. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen,de akkor sietni kell mert a szerelem múlandó! És pillanatok alatt el tud szállni a rózsaszín köd.És jó esetben csak elvannak egymás mellett a felek vegetatív állapotba.Rossz esetbe meg ez a hatalmas szerelem átmegy gyűlöletbe és undorba.
2022. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek miatt nem. De remélem, én megyek előbb, fogalmam sincs, mit kezdenék nélküle.
2022. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem

Első kapcsolatban simán igent mondtam volna rá, de nem vagyok tini hősszerelmes.

2022. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
21%
Ő mehet a halálba ha akar, én még maradok csajozni :)
2022. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem tudom... Én inkább ÉLNÉK a mindenkori páromért. :))) De lehet bennem van a hiba. :)))
2022. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Most nem. Fiatalok vagyunk, szerintem lenne mit látni még a világból. 70+osan, ha már valamelyik öregek otthonában unjuk a banánt egy ideje, miért ne?
2022. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!