Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolatban az értelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban az értelmi szint mérésénél melyik számít többet a kettő közül: diploma vagy IQ szint?

Figyelt kérdés

Melyik ér többet?


Ha van egy diplomád, átlagos intelligenciával, vagy ha nincs diplomád, de elérted a MENSA IQ szintet (130).


2022. jan. 28. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Az életrevalóság számít. Láttam én már profot, aki egy csavart nem képes behajtani.
2022. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nincs szerepe.
2022. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
IQ a fontosabb. Elárulom, ebbe az is beletartozik, hogy nem csesztetsz másokat a diplomájuk miatt.
2022. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek egy családot. A férfi szakmunkas volt. Úgy döntött viszi valamire. OKJ-n elvegzett egy tanfolyamot, a vezetés adott volt, megtanult németül. Ausztriában dolgozik. Szerintetek egy ilyen ember buta, mert nincs diplomája?
2022. jan. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

L*szarom! Keressen jól, és ne nekem kelljen eltartani, legyen autója, hogy ne nekem kelljen furikázni!


(Nyilvan ez csak belépő)

2022. jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
EQ, gondolom màr hallottàl róla.
2022. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Azért van összefüggés a kettő között.

Akinek magas az IQ szintje, az ritkán fog megelégedni azzal, hogy nyugdíjas koráig mondjuk pizzafutárként vagy gyári munkásként dolgozik. Aki pedig képes megszerezni egy diplomát, az a legtöbb esetben azért közel sem segghülye. Hagyjuk most ezt a f#szságot, hogy "nem tud becsavarni egy csavart sem", mert valószínűleg te meg nem tudsz elvégezni egy szívműtétet "sem", ami neki sima, hétköznapi feladat.

2022. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 es bocs de mérnökként dolgoztam vele és a csavarbehajtason kívül nekem is megvolt a szellemi feladatköröm.
2022. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő pedig gyakorlatilag csak a székben üldögélésben volt jó.
2022. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érzelmi intelligencia (EQ) és a hasonló IQ számít. Mint tudjuk a diplomával nem jár mindig együtt ez a két tulajdonság. Hiába magas valakinek az IQ-ja, ha érzelmileg nem tud kapcsolódni a másikhoz.
2022. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!